Božidar Adžija, Medijana, Niš
Niš, Medijana, Dragiše Cvetkovića – prodaje se 1.5 stan na četvrtom spratu od ukupno četiri, u zgradi bez lifta. Stan je uknjižen na 31m2,... više
55.000€ (1 527 €/m²)
Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd
Prodajemo kompletno renoviran četvorosoban stan, u Čingrijinoj ulici, u neposrednoj blizini Gradske bolnice i Zvezdarske šume. 4.0, 104m2(lođa),... više
348.000€ (3 346 €/m²)
Selenča, Sombor
ODLIČAN STAN na prodaju! Stan ima 57m2 veoma lepog rasporeda. Nalazi se na 4. spratu, iznad stana je tavan. Poseduje hodnik sa ugradnim plakarom,... više
59.800€ (1 049 €/m²)
Cerak, Čukarica, Beograd
Cerak partizanske vode treći sprat, 94m 260000 sa namestajem Vlasnik 1/1 ag provizija 2% više
260.000€ (2 765 €/m²)
Vojvode Stepe, Voždovac, Beograd
Cetvorosoban, komforan stan u Vozdovim kapijama. Garažno mesto po ceni od 25000e. Vlasnik 1/1. ag provizija 2% više
477.000€ (4 147 €/m²)
Crveni Krst, Vračar, Beograd
Vračar, Crveni krst, Cara Nikolaja II, 3.0, dupleks, V/VI, 84m², lift, CG, dve klime. Uknjižen, useljiv. Novogradnja iz 2008.godine. Dobra gradnja.... više
319.200€ (3 800 €/m²)
Okolina, Paraćin
Ribnjak se nalazi na pola puta Mirilovac - Lebina sa zemljištem u površini od 3 hektara. Sam ribnjak zauzima površinu od 30 ari, uz njega postoji... više
73.000€ (104 €/m²)
Apelovac, Palilula, Niš
Na prodaju prelep trosoban stan u kući, u blizini Niške pivare i restorana Vazdušna banja, površine 87 plus 13m2. Stan se nalazi u prizemlju... više
135.000€ (1 350 €/m²)
Centar, Paraćin
U ponudi renovirani stan sa pvc stolarijom, elektronskim podizačima roletni. Iz ulaznog hodnika se ulazi u kihinju sa trpezarijom gde je moguće... više
33.000€ (916 €/m²)
Studentski Trg, Stari Grad, Beograd
0.5, 24m2, 6/7, lift, podno grejanje, klima, interfon, internet, renoviran Ulica Kneginje Ljubice nalazi se u najstrožem centru Beograda, na... više
169.900€ (7 079 €/m²)
Dušanovac, Voždovac, Beograd
1.0, 33m2, 4/4, CG, lift, klima, KTV, internet, interfon Murska ulica nalazi se na Dušanovcu, paralelno sa Ustaničkom ulicom, u delu kod Opštine... više
142.000€ (4 303 €/m²)
Stepa Stepanović, Voždovac, Beograd
3.0, 84m2 (dve lođe), 2/6, CG, lift, interfon, internet, KTV, dve klime, bez ulaganja Ulica Generala Štefanika proteže se sredinom naselja... više
280.000€ (3 333 €/m²)