Za upit stanova poslednjih 3 dana pronađeno 1093 oglasa

Komforan jednoiposoban stan u mirnom delu grada

Tabane, Jagodina

Stan se nalazi u naselju Tabane u blizini Maksija u starogradnji, u mirnom delu grada okružen zelenilom. Očuvan stan, sa idealnim rasporedom... više

39.000€ (975 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Prodaja stana – Najbolja lokacija! Idealno za porodicu i investiciju

Širi centar, Jagodina

Na prodaju stan površine 63m², smešten na odličnoj lokaciji – u neposrednoj blizini centra grada i popularnog šoping centra. Stan je idealan... više

60.000€ (967 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 6/6 spratova

Život na vrhu – Ekskluzivni stan u srcu Ćuprije

Centar, Ćuprija

Zamislite da svakog dana ulazite u svoj dom direktno iz lifta, u oazu luksuza, mira i savršene udobnosti, dok je ceo grad samo korak od vas.... više

240.000€ (933 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 257m²
  • 4.sprat

Dvoiposoban stan u izgradnji 62m2, I sprat, Obrenovac (CENTAR) - 122.880€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se prostran i funkcionalan dvoiposoban stan 62.06m2, koji se nalazi na prvom spratu stambeno - poslovne zgrade sa liftom, na odličnoj... više

122.880€ (1 981 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 1.sprat

Stan 29.40m², PR - Novi ritam Novog Sada - 64.680€

Veternik, Novi Sad

Zadovoljstvo nam je što smo u prilici da ponudimo stanove u novogradnji koji se prostiru u sklopu savremenog stambenog kompleksa, osmišljen... više

64.680€ (2 230 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • Prizemlje/3 spratova

Jednosoban stan 38m2, II sprat - 62.700€ + PDV

Centar, Zlatibor

Zadovoljstvo nam je da smo u mogućnosti ponuditi Vam jednosobne stanove u stambenom kompleksu, na svega 1km udaljenosti od centra Zlatibora.... više

62.700€ (1 650 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 38m²
  • 2/4 spratova

Stan BULEVAR NEMANJIĆA

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, u blizini parka Svetog Save. Nedaleko su tržni centar Delta Planet, pijaca, škola, kao i mnogobrojni ugostiteljski... više

72.000€ (1 440 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 6/6 spratova

Stan u kući u blizini Pravnog fakulteta sa dvorištem i garažom

Kičevo, Medijana, Niš

Na prodaju stan u kući u blizini Pravnog fakulteta, 72 m2. Stan se nalazi u prizemlju porodične kuće i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog... više

150.000€ (2 083 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • Prizemlje

Trosoban stan NOVI SAD, 165000€

Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102433 CENA 165.000e + 3% agencijska provizija. Delimično renoviran, radjena stolarija, kupatilo, podovi. Stan se sastoji... više

165.000€ (2 323 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • Prizemlje/4 spratova

Eksluzivna novogradnja u Čairu, duplex (prizemlje i galerija) trosoban, 71 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

177.500€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • Prizemlje/4 spratova

Kopaonik-Brzeće, lux apartman-u ponudi 23,61m2

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

U ponudi lux novogradnja-stambeno poslovni objekat, sa smeštajnim kapacitetom od 24 apartmana i dva lokala u naselju Brzeće na Kopaoniku. Nalazi... više

47.220€ (2 053 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • Prizemlje/3 spratova

Apartman na Zlatiboru od 28 m²

Zlatibor, Zlatibor, Zlatibor

Prodaje se apartman površine 28 m². Nalazi se u naselju Karaula, na prvom spratu zgrade koja ima ukupno četiri. Ispred zgrade su dostupna parking... više

51.500€ (1 839 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • 1/4 spratova