Ledine, Novi Beograd, Beograd
STANOVI U NOVOGRADNJI OD 30m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno... više
117.000€ (3 000 €/m²)
Blok 67 - Belville, Novi Beograd, Beograd
4.0, 94m2 (terasa), 13/13, CG, lift, internet, interfon, dve klime, ktv, video nadzor, garažno mesto. Novobeogradsko naselje Belville smešteno... više
535.000€ (5 691 €/m²)
Blok 62, Novi Beograd, Beograd
2.5, 64m2 (dve terase), 3/4, CG, interfon, internet, KTV, podrum, bez ulaganja Stambeni blok 62 na Novom Beogradu ograničen je ulicama Jurija... više
230.000€ (3 593 €/m²)
Inst.majka I Dete, Novi Beograd, Beograd
Na prodaju izuzetno lep, kompletno, vrhunski renoviran stan merne povrsine 60m2 uknjizen na 58m2 (2 manje terase ne ulaze u knjiznu povrsinu).... više
235.000€ (3 916 €/m²)
Stari Merkator, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Stari Merkator, uknjižen, dvoiposoban stan, od 61m2. Na osmom je spratu od devet, sa liftom i centralnim grejanjem. Kompletno... više
240.000€ (3 934 €/m²)
Blok 45, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Blok 45 - Jurija Gagarina 1.5, 50m2 (lođa 3m2), CG, lift, 10/15, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi je jednosoban stan,... više
168.000€ (3 360 €/m²)
Blok 21, Novi Beograd, Beograd
Dobar stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom i širokim ulazom. Okrenut prema parku sa vrlo lepim pogledom. Prostorije: hodnik, kuhinja... više
224.000€ (4 072 €/m²)
Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd
NEW MINEL-LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN SA PANORAMSKIM POGLEDOM U srcu Novog Beograda, u jednom od najtraženijih i najmodernijih kompleksa – New... više
336.937€ (4 011 €/m²)
Blok 28, Novi Beograd, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 28, Milutina Milankovica, 2.0, 55 m2, terasa, X od X spratova, cg, telefon, lift,... više
189.000€ (3 436 €/m²)
Ledine, Novi Beograd, Beograd
STANOVI U NOVOGRADNJI OD 33m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno... više
125.400€ (2 786 €/m²)
Ledine, Novi Beograd, Beograd
Troiposoban stan, blizu Surčinske ulice, na dobroj lokaciji između okrternice 71 i hotela Mar Grani, na pet minuta od javnog prevoza, duplex... više
88.400€ (1 300 €/m²)
Blok 19 (Sava Centar), Novi Beograd, Beograd
Dupleks, stan na dva nivoa u bloku 19a. Uknjizena povrsina stana je 96m2, stvarna, merena kvadratura stana je 120m2. Stan je u zgradi odlicne... više
420.000€ (3 500 €/m²)