Za upit stan west 65 pronađeno 1275 oglasa

Planina, Centar, -, 3.0, 55m2, 121000 EUR

Centar, Zlatibor

Jako lepo sređen apartman u samom centru Zlatibora, u zgradi iznad restorana Gondola. Prodaje se potpuno opremljen, poseduje open space - dnevni... više

121.000€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 5.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 250690€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102345 - CENA 250.690 sa PDV -om + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje se odličan nov, useljiv, četvorosoban stan , na Telepu... više

250.690€ (2 365 €/m²)

  • 4 soba
  • 106m²
  • 2/2 spratova

Sremčica, nov stan 71m2, Savršen Dom nadomak grada

Sremčica , Čukarica, Beograd

Nov stan 71m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored,... više

124.000€ (1 746 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 71m²
  • vp/2 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 129000€

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Na prodaju nov, moderno uređen stan 45m2 – odmah useljiv! CENA 129,000 + agencijska provizija od 3% Agencijska oznaka stana 1100623, Novi... više

129.000€ (3 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 3/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 130000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1100850 - CENA: 130 000 e + 3 % agencijske provizije. Dupleks na Adicama. Uknjižen je donji deo, 43m2. Satoji se od manje... više

130.000€ (1 884 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 69m²
  • 2/2 spratova

STANOVI U IZGRADNJI - CENA VEĆ OD 1270 EURA PO M2

Centar, Ćuprija

KUPOVINA DIREKTNO OD INVENSTITORA I POVRAĆAJ PDV-a !!! U ponudi su stanovi u stambenom objektu koji će biti završen 2027. godine, sa pažljivo... više

52.730€ (1 286 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • Prizemlje/5 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN U NASELJU SUNNYVILLE SA GARAZOM

Visnjicka Banja, Palilula, Beograd

Prodajemo prelep, kompletno namesten stan na divnoj poziciji u naselju Sunnyville. Opremljen izuzetno kvalitetnim namestajem, vrlo pazljivo... više

255.000€ (3 445 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 3.sprat

Trosoban stan u novogradnji -odmah useljiv

Centar, Paraćin

U samom centru Paraćina nudimo vam nešto sasvim drugačije,trosoban stan u novogradnji u pametnoj zgradi u kojoj se vodilo računa o svakom detalju,masivnom... više

143.550€ (1 650 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • .sprat

3.0 Vračar, Sime Igumanova, 74m2

Južni bulevar, Vračar, Beograd

3.0, Vračar, Sime Igumanova, 74m2, 5/7, CG, lift, terasa, parking, nov Nov, svetao stan stan s predivnim pogledom u mirnoj novoj zgradi. Cena... više

308.000€ (4 162 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 74m²
  • 5/7 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 148000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102185 - Cena je 148.000 eura + agencijska provizija od 3%. Trosoban stan na Adicama u Telepskoj dolini. Stan se sastoji... više

148.000€ (2 426 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • Prizemlje/2 spratova

Vukov spomenik – Zahumska 1,2kvm, sa PDV-om ID#27029

Vukov spomenik, Zvezdara, Beograd

Dvoiposoban stan, na I/V. Visok kvalitet gradnje, fasada kamena vuna, na uličnoj strani fundermaks, prozori drvo-aluminijum sa alu roletnama,... više

256.350€ (5 127 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 50m²
  • 1/5 spratova

Vukov spomenik – Zahumska 1,2kvm, sa PDV-om ID#27025

Vukov spomenik, Zvezdara, Beograd

Troiposoban stan, na II/V. Visok kvalitet gradnje, fasada kamena vuna, na uličnoj strani fundermaks, prozori drvo-aluminijum sa alu roletnama,... više

321.250€ (5 099 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 63m²
  • 2/5 spratova