Za upit stan west 65 pronađeno 1275 oglasa

Dvosoban stan NOVI SAD, 130000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100055 CENA 130.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen DVORIŠNI STAN na Podbari u neposrednoj blizini pešačke... više

130.000€ (2 096 €/m²)

  • 2 soba
  • 62m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan NOVI SAD, 240000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100981 CENA 240.000 + agencijska provizija od 3%. Na prodaju uknjižen dvorišni stan u samom Centru grada-pešačka zona. Stan... više

240.000€ (4 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • Prizemlje/1 spratova

Komforan jednosoban stan

Strelište, Jagodina

Ako voliš praktičnost prizemlja — bez stepenica, liftova i komplikacija — ovo je pravo mesto za tebe! Ovaj stan je kao stvoren i za starije... više

57.000€ (1 212 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/1 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 185000€

Novo Naselje - Savina, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101641 - CENA je 188 500e plus agencijska provizija od 3%. Uknjižen trosoban stan na Savini, na Novom Naselju. Stan se... više

185.000€ (2 534 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 3/5 spratova

PRODAJA, 2.0 STAN SA 2 GARAZNA MESTA, BW-SOLE

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Odlican, zavrsen stan, u Beogradu na vodi. Nalazi se na prvom spratu objekta “Sole”, na nekoliko minuta od Galerije i Sava promenade. Zgrada... više

275.000€ (5 092 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 1.sprat

Novi Lux stan 87m2 u srcu Železnika

Železnik, Čukarica, Beograd

Stan 87m2 sa terasom, u izgradnji, moderan dizajn, puno svetla i odlična lokacija. Nov stan, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored,... više

169.650€ (1 950 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 87m²
  • 2.sprat

Voždovac, Voždovačka crkva, Kačerska, 1.5, 47m2, 166000 EUR

Voždovačka Crkva, Beograd

Nov, neuseljavan stan u maloj, mirnoj zgradi, funkcionalan, poseduje open space - dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, odvojenu spavaću... više

166.000€ (3 531 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 3/3 spratova

Komforan jednoiposoban stan u mirnom delu grada

Tabane, Jagodina

Stan se nalazi u naselju Tabane u blizini Maksija u starogradnji, u mirnom delu grada okružen zelenilom. Očuvan stan, sa idealnim rasporedom... više

39.000€ (975 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Troiposoban stan, 84m2, kod Doma zdravlja

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju izuzetan stan na top lokaciji kod Doma Zdravlja. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih... više

81.700€ (1 339 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 61m²
  • 10/10 spratova

Duplex na Vašarištu 151m2

Vašarište, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se duplex na Vašarištu kod restorana Neptun na trećem spratu. Stan je iz dva nivoa i ima 151m2.Sastoji se od prostrane dnevne sobe... više

185.500€ (1 228 €/m²)

  • 4 soba
  • 151m²
  • 3/4 spratova

TC Stadion, 125m2, 310.000 EUR, 2 parking mesta

Zaplanjska, Beograd

Beograd, Voždovac, TC Stadion 3.0, 125m2, PR/2, EG Prostran trosoban stan u manjoj stambenoj zgradi sa 2 pokrivena parking mesta i dvorištem... više

310.000€ (2 480 €/m²)

  • 3 soba
  • 125m²

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 83000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100954 Cena stana 85,000 +3% agencijske provizije. Prodaje se dvosoban stan od 30m2, na Adicama, u novoj zgradi. Stan je... više

83.000€ (2 766 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 30m²
  • 1/3 spratova