Za upit stan west 65 pronađeno 1275 oglasa

Kompleks Plavuša – Stanovi odmah po izvanrednim cenama i idealnim kvadratura

Vašarište, Jagodina

Kupovina moguća klasičnim stambenim kreditom, kreditom za mlade – ili čak NA RATE samo uz lični dokument! Stanovi odmah useljivi – po izvanrednim... više

99.946€ (1 298 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 77m²
  • 7/8 spratova

Vašarište, Jagodina

99.018€ (1 285 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 77m²
  • 7/8 spratova

Petlovo brdo - dvoetažni stan u nizu, ukupne površine 199m2, lux, eg ID#1546

Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd

DA LI STE ZNALI DA MOŽETE KUPITI UKNJIŽENU LUX NEKRETNINU POVRŠINE 200 M2 U BEOGRADU ZA MANJE OD 1200 EVRA PO KVADRATNOM METRU!!! JEDINSTVENA... više

232.000€ (1 165 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 199m²
  • Prizemlje/1 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 65000€

Cara DuŠana, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1099859, Novi Sad, Adamovićevo naselje, garsonjera, 22m2, cena plus agencijska provizija 3%... Pogodno smešten dnevni... više

65.000€ (2 954 €/m²)

  • 1 soba
  • 22m²
  • Prizemlje/2 spratova

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 280980€

Sremska Kamenica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 1092451 - CENA sa PDV-om. Četvorosoban PENTHOUSE u novoj kvalitetnoj zgradi u Sremskoj Kamenici sa panoramskim pogledom.... više

280.980€ (2 265 €/m²)

  • 4 soba
  • 124m²
  • 1/2 spratova

Palilula, Hadžipopovac - Primorska, 56m2

Hadžipopovac, Palilula, Beograd

Palilula, Hadžipopovac - Primorska 2.0, 56m2 (lođa 9m2), 2/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji,... više

206.500€ (3 687 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 2/4 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 442530€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Petosoban luksuzan stan u novoj urbanoj vili +++ Agencijska oznaka stana 1099935, Novi Sad, Novo Naselje. Prodaja stana u novoj urbanoj vili... više

442.530€ (2 682 €/m²)

  • 5 soba
  • 165m²
  • 1/3 spratova

Zemun, Ćukovac, Novogradska, 4.5, 116m2, 368880 EUR

Ćukovac, Beograd

Komforan, četvoroiposoban stan povrsine 116m2. Nalazi na 2/3 sprata u stambenoj zgradi u izgradnji sa samo četiri stana. Prema građevinskom... više

368.880€ (3 180 €/m²)

  • 5 soba
  • 116m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Telep, , 7.0, 230m2, 350000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 115673, II/, terasa, uknjizen, parking. Prodaje se LUX DUPLEX**SMART HOUSE** BEZ KOSINA - TELEP 230 m2 + PARKING MESTO + GARAZA... više

350.000€ (1 521 €/m²)

  • 7 soba
  • 230m²
  • 2.sprat

+ZVEZDARA VN 3796

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Mirijevo, Dragoslava Srejovića. Zgrada novije gradnje, dvosoban namešten stan površine 33m²+5m2 terasa na drugom spratu. Stan ima veliku terasu,... više

118.000€ (3 105 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 2.sprat

PRODAJA, 2.5 STAN U NOVOGRADNJI, CRVENI KRST

Crveni Krst, Vracar, Beograd

Stan se nalazi u novoj zgradi, tek useljenoj, u mirnoj ulici kod Doma zdravlja Vracar . Juzno je orijentisan, svetao, i gleda ka dvorisnoj... više

270.000€ (4 354 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 2.sprat

Novogradnja, dvoiposoban stan 60m2, Palilula

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan 60m2, u novogradnji, na Paliluli, iznad crkve Sv Nikola u neposrednoj blozini Generalskih vila. Stan se nalazi u... više

110.000€ (1 833 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 2/2 spratova