Za upit stan west 65 pronađeno 1274 oglasa

Prodaja, Stan, Novi Sad, Bulevar Oslobođenja

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaja useljivih stanova kod Futoške pijace, 97–244 m², 4.0–6.0 – Kupac ne plaća proviziju Na prodaju useljivi, prostrani stanovi na jednoj... više

329.703€ (3 399 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 97m²
  • 4.sprat

Stanovi u novogradnji TESLA PALACE Vrnjačka Banja

Centar, Vrnjačka Banja

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u stambenom kompleksu Tesla Palace u Vrnjačkoj Banji. - Kompleks ima ukupno 8 rezidenciona... više

323.565€ (2 765 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 117m²
  • /3 spratova

Odlična novogradnja duplex u Erdogliji

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan duplex od renomiranog investitora površine od 95 m2 plus terasa, koja ne ulaze u kvadraturu stana. Stan se nalazi na četvrtom... više

187.000€ (1 968 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 4.sprat

Voždovac, Dušanovac, Lazara Avramovića, 2.0, 46m2, 138000 EUR

Dušanovac, Beograd

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija,... više

138.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/5 spratova

VOZDOVAC LEKINO BRDO 54m2 , T , 315000e

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lekino brdo, Petrovaradinska, 2.5, 54 m2 + terasa od 80 m2 koju koristi samo ovaj stan, PR od IV sprata,... više

315.000€ (5 833 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • Prizemlje

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića, 63m2

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 2.0, 63m2 (terasa 3m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža... više

113.400€ (1 800 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 1/3 spratova

Na prodaju 1.5 stan u novogradnji, Pantelej

Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Dostupan na I, II, III i IV spratu stambene zgrade sa liftom. Kvadratura:... više

88.464€ (1 923 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 3/4 spratova

Voždovac, Dušanovac, Danijelova, 3.0, 75m2, 250000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 110604, V/V, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, parking. *** Idealno lokacijski pozicioniran, svetao, komforan... više

250.000€ (3 333 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 5/5 spratova

STANOVI U NOVOGRADNJI - 33m², I sprat – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Le

Ledine, Novi Beograd, Beograd

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 33m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno... više

99.000€ (3 000 €/m²)

  • soba
  • 33m²
  • 1/4 spratova

STANOVI U NOVOGRADNJI - 39.80m2, III sprat – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd

Ledine, Novi Beograd, Beograd

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 30m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno... više

127.500€ (3 269 €/m²)

  • soba
  • 39m²
  • 3/4 spratova

Novogradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA – POVRAĆAJ PDV-a! Tražite savršeno mesto za život ili sigurnu investiciju? Predstavljamo vam modernu zgradu u izgradnji,... više

80.595€ (1 366 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 2/5 spratova

STANOVI U NOVOGRADNJI - 39.40m2, III sprat – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd

Ledine, Novi Beograd, Beograd

117.000€ (3 000 €/m²)

  • soba
  • 39m²
  • 3/4 spratova