Za upit stan west 65 pronađeno 1274 oglasa

Stari grad, Botanička bašta - Budimska, 165m2

Botanička bašta, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Botanička bašta - Budimska 4.0, 165m2 (terasa 44m2), grejanje na toplotne pumpe, lift, 6/6, telefon, interfon, garaža Na prodaju... više

500.000€ (3 030 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 165m²
  • 6/6 spratova

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

108.647€ (3 017 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • Prizemlje/3 spratova

Liman 4, Novi Sad

110.540€ (2 987 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 1/3 spratova

Liman 4, Novi Sad

115.250€ (3 032 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/3 spratova

Liman 4, Novi Sad

196.024€ (2 840 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 69m²
  • 2.sprat

Liman 4, Novi Sad

110.250€ (3 062 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • 2.sprat

2.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 2.5 stan, 62m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Trenutno je ova... više

111.600€ (1 800 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 1/4 spratova

2.5 stan na Bulevar Nemanjića

Medijana, Niš

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 2.5 stan, 63m2, na 8. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika,... više

132.250€ (2 099 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 8/9 spratova

Vračar, Krunski venac – Kumanovska, 105m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

Vračar, Krunski venac – Kumanovska 4.0, 105m2 (dve lođe 9m2), 1/5, CG, lift, interfon, podrum, parking Stan salonskog tipa sa visinom plafona... više

485.000€ (4 619 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 1/5 spratova

PRODAJA, 2.0 STAN SA GARAZNIM MESTOM, BEOGRAD NA VODI

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

U ponudi je neuseljavan, potpuno opremljen dvosoban stan, smesten na 5 spratu ekskluzivne zgrade BW King’s Park Residence, u okviru kompleksa... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5.sprat

Kompletno opremljen stan – kod Akva parka

Akva Park, Jagodina

Prodaje se izuzetno funkcionalan i moderno opremljen stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – u neposrednoj blizini Akva parka i kompletne... više

58.000€ (2 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • 4/7 spratova

PRODAJA, 2.0 STAN SA GARAZNIM MESTOM, BW NIKA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Prodajemo luksuzan dvosoban stan u zgradi BW Nika.  Zgrada se nalazi u centru kompleksa Beograd na vodi, u neposrednoj blizini Savskog parka,... više

257.000€ (4 672 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 15.sprat