Za upit stan west 65 pronađeno 1274 oglasa

Irig, Banja Vrdnik - Milice Stojadinović Srpkinje, 68m2

Banja Vrdnik, Okolina, Irig

Irig, Banja Vrdnik - Milice Stojadinović Srpkinje 3.0, 68m2, 1/3, CG U ponudi trosobni luksuzni apartman u centru Vrdnika. Novi višeporodični... više

122.400€ (1 800 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 1/3 spratova

Voždovac, Dušanovac, Lazara Avramovića, 2.5, 56m2, 168000 EUR

Dušanovac, Beograd

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija,... više

168.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 56m²
  • 4/5 spratova

Savski venac, Zeleni venac - Jug Bogdanova, 72m2

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Zeleni venac - Jug Bogdanova 3.0, 72m2, 4/4, grejanje na struju U ponudi za prodaju veoma komforan, svetao trosoban stan u Jug... više

225.000€ (3 125 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 4/4 spratova

Irig, Banja Vrdnik - Milice Stojadinović Srpkinje, 66m2

Banja Vrdnik, Okolina, Irig

Irig, Banja Vrdnik - Milice Stojadinović Srpkinje 3.0, 66m2, 1/3, CG U ponudi trosobni luksuzni apartman u centru Vrdnika. Novi višeporodični... više

102.300€ (1 550 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Telep, , 3.0, 51m2, 142800EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 116221, I/III, terasa. Prodaje se stan, 51m2, na Telepu, sa pogledom na Frusku goru. Izgradjen i useljiv. Na juznoj strani. Osuncan... više

142.800€ (2 800 €/m²)

  • 3 soba
  • 51m²
  • 1/3 spratova

STANOVI U IZGRADNJI - CENA VEĆ OD 1270 EURA PO M2

Centar, Ćuprija

KUPOVINA DIREKTNO OD INVENSTITORA I POVRAĆAJ PDV-a !!! U ponudi su stanovi u stambenom objektu koji će biti završen 2027. godine, sa pažljivo... više

75.794€ (1 284 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • Prizemlje/5 spratova

STANOVI U IZGRADNJI - CENA VEĆ OD 1270 EURA PO M2

Centar, Ćuprija

49.187€ (1 294 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/5 spratova

Renoviran dvosoban stan na mirnoj lokaciji

Pivara, Jagodina

Izuzetno lep raspored,kmpletno renoviran.Pvc stolarija,nova vodovodna i strujna instalacija... Dvosoban,dve spavaće sobe,kuhinja sa trpezarijom... više

85.000€ (1 250 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 68m²
  • 1/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 165000€

Klisa, Novi Sad

Nov, namesten, sa parking mestom, komforan trosoban stan na Klisii 69m2... Agencijska oznaka stana 1101995. Cena stana je 165000e +3% agencijska... više

165.000€ (2 357 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 3/5 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 80000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

<p>Agencijska oznaka 1101993 - Uknjižen jednosoban stan blizu Železničke stanice i Bulevara. Stan poseduje sobu, izdvojenu kuhinju sa trpezarijom... više

80.000€ (2 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 32m²
  • 6/7 spratova

Luksuz u centru grada

Centar, Jagodina

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi garsonjera sa dnevnim boravkom... više

54.150€ (1 504 €/m²)

  • Garsonjera
  • 36m²
  • 3/5 spratova

Nov 2.5 stan, 67.27m2, Somborska, Pantelej

Somborska, Pantelej, Niš

Niš, Pantelej, Somborska - Na prodaju 2.5 stan u novogradnji, 67.27m2 na sjajnoj lokaciji na Panteleju, blizu raskrsnice Somborske sa Studeničkom... više

127.800€ (1 907 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/4 spratova