Za upit stan west 65 pronađeno 1274 oglasa

ZVEZDARA MIRIJEVO 58m2 , 102043e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU ŠKOLE, OBDANIŠTA, PREVOZA, SNABDEVANJA. POUZDAN INVESTITOR SA POTVRĐENOM... više

102.043€ (1 759 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 2.sprat

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 230000€

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

<p>Agencijska oznaka - 110245 - Cena je 230 000e + 3% agencijska provizija. Uknjižen trosoban stan na Telepu - Bulevar Patrijarha Pavla. Stan... više

230.000€ (2 804 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 82m²
  • 4/5 spratova

PRODAJA, 3.0 DUPLEX U BORCI

Borca, Palilula, Beograd

Prodaje se uknjizen stan od 69 kv , 3.0 , duplex, tipa Karingtonki, Mali Zbeg –Borca. Godina gradnje 2016. Stan ima 3 komforne sobe, 2 kupatila,... više

139.000€ (2 014 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • Prizemlje

Četvorosoban stan NOVI SAD, 270000€

Telep, Novi Sad

Telep, blizina Bulevara P. Pavla. Cena stana sa PDV OM I PARKING MESTOM. Agencijska oznaka stana 1102319. Cena stana 270.000eu + 3% agencijske... više

270.000€ (2 454 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 2/3 spratova

Dvoiposoban stan u izgradnji 57.21 m², Obrenovac - 94.397€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo dvoiposoban stan 57.21m², na prvom, drugom spratu, kao I u potkrovlju zgrade,... više

94.397€ (1 656 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 1.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN NA BANJICI SA GARAZNIM MESTOM

Banjica, Vozdovac, Beograd

U ponudi je trosoban stan na Banjici, smesten u novoj modernoj zgradi izgradjenoj po savremenim standardima uz koriscenje kvalitetnih materijala.... više

205.000€ (3 153 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Vračar, Hram Svetog Save - Hadži Melentijeva, 130m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Hadži Melentijeva 4.0, 130m2 (terasa 14m2), 3/4, CG, lift, interfon, garaža Na prodaju četvorosoban, trostrano... više

685.000€ (5 269 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 130m²
  • 3/4 spratova

PRODAJA, BLOK 45, NOV KOMPLETNO OPREMLJEN 2.0 STAN

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

U Bloku 45 ,u kompleksu koji predstavlja skladnu celinu modernog stambeno poslovnog objekta, prodajemo nov, izuzetno funkcionalan I kompletno... više

230.000€ (4 107 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 7.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 147000€

Novo Naselje Šonsi, Novi Sad

Novo naselje- Tozin sokak-odlična lokacija – sam početak Novog naselja! Agencijska oznaka stana 1102037. Cena stana 147.000 eu +3% agencijske... više

147.000€ (2 672 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 1/5 spratova

Vračar, Čubura - Đorđa Vajferta, 27m2

Čubura, Vračar, Beograd

Vračar, Čubura - Đorđa Vajferta 0.5, 27m2, SUT/3, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se garsonjera u novogradnji u srcu Vračara.... više

121.500€ (4 500 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • Suteren/3 spratova

ZVEZDARA MIRIJEVO 36m2 , 62335e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

STAN NA POVUČENOM SPRATU.KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU ŠKOLE, OBDANIŠTA, PREVOZA, SNABDEVANJA.... više

62.335€ (1 731 €/m²)

  • 1 soba
  • 36m²
  • 4.sprat

Prodaja trosobnog stana

Centar, Paraćin

Prodajemo funkcionalan, trosoban stan od 60 kvadrata u Paraćinu, na petom spratu u širem centru grada. Pravilan raspored prostorija. Poseduje... više

53.000€ (883 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 5/5 spratova