Za upit stan west 65 pronađeno 1274 oglasa

ZVEZDARA MIRIJEVO 62m2 , 107870e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU ŠKOLE, OBDANIŠTA, PREVOZA, SNABDEVANJA. POUZDAN INVESTITOR SA POTVRĐENOM... više

107.870€ (1 739 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Prodaja stanova Vrnjačka Banja centar – novogradnja, moderan kompleks, ideal

Sunčani breg, Vrnjačka Banja

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije.... više

105.000€ (1 750 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 1/4 spratova

Tivat, Centar, Markuševina, 2.0, 44m2, 177300EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 108987, PR/, terasa, nov, u izgradnji, garaza, parking, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2 infrastrukture: podzemne garaze,... više

177.300€ (4 029 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²

Trosoban stan NOVI SAD, 163000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101475. CENA stana 165 000e + 3% agencijske provizije. Uz ovu ponudu dodatno nudimo i garažno mesto u suterenu po odličnoj... više

163.000€ (2 629 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 3/4 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 480000€

Sajam, Novi Sad

Luksuzna kompletno opremljena nekretnina u mini vili modernog stanovanja, sa sopstvenom garažom i dva dodatna parking mesta. Ulica mirna na... više

480.000€ (3 221 €/m²)

  • 5 soba
  • 149m²
  • 1/3 spratova

VOZDOVAC VOZDOVAC 132m2 , 2T , 338000e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Vozdovac, Vozdovacka crkva, Gligorija Vozarevica, 4.0, 132 m2 sa 2 terase, II i III od III sprata,... više

338.000€ (2 560 €/m²)

  • 4 soba
  • 132m²
  • 2.sprat

Tivat, Centar, Markuševina , 2.0, 101m2, 355500EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 108996, II/II, terasa, nov, u izgradnji, garaza, parking, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2 infrastrukture: podzemne garaze,... više

355.500€ (3 519 €/m²)

  • 2 soba
  • 101m²
  • 2/2 spratova

Tivat, Centar, Markuševina , 2.0, 45m2, 192600EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 108995, I/II, terasa, nov, u izgradnji, garaza, parking, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2 infrastrukture: podzemne garaze,... više

192.600€ (4 280 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1/2 spratova

Tivat, Centar, Markuševina , 2.0, 53m2, 214200EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 108991, PR/II, terasa, nov, u izgradnji, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2 infrastrukture: podzemne garaze, teretana, sauna,... više

214.200€ (4 041 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²

Tivat, Centar, Markuševina , 1.0, 27m2, 119700EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 108992, I/II, terasa, nov, u izgradnji, garaza, parking, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2 infrastrukture: podzemne garaze,... više

119.700€ (4 433 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 1/2 spratova

Tivat, Centar, Markuševina , 3.0, 74m2, 299700EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 108989, I/, terasa, nov, u izgradnji, garaza, parking, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2 infrastrukture: podzemne garaze,... više

299.700€ (4 050 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 1.sprat

Tivat, Centar, Markuševina , 2.0, 56m2, 224100EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 108994, PR/II, terasa, nov, u izgradnji, garaza, parking, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2 infrastrukture: podzemne garaze,... više

224.100€ (4 001 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²