Za upit stan Novi Sad pronađeno 1703 oglasa

Novi Sad, Centar - Uknjižen dvosoban stan ID#1001101

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Žarka Vasiljevića. Uknjižen renoviran dvosoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Nadomak pešačke zone,... više

195.200€ (4 539 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Novo naselje - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001158

Novo naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Novo naselje, ulica Teodora Toze Jovanovića. Izdvajamo iz ponude renoviran, uknjižen, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi... više

156.560€ (2 846 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 1/4 spratova

Četvorosoban stan PETROVARADIN, 300000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102118 - CENA 300.000,00 e+ 3% agencijske provizije. Luksuzan stan sa panoramskom terasom u Petrovaradinu – garaža uključena.... više

300.000€ (2 912 €/m²)

  • 4 soba
  • 103m²
  • 3/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 142000€

Cara DuŠana, Novi Sad

CARA DUSANA, DVOSOBAN, NAMESTEN, UKNJIŽEN+++Agencijska oznak 1065325. Prodaje se lep dvososban stan na atraktivnoj lokaciji za mirno stanovanje.... više

142.000€ (3 302 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 2/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 235870€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1098760 -CENA je sa agencijskom provizijom od 3%. Uknjižen dvosoban LUX stan u strogom centru blizu pozorišta "PUPINOVA... više

235.870€ (4 717 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 2/11 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 193120€

Salajka, Novi Sad

Agencijska oznaka 1093690 Uknjižen dvoiposoban stan na Salajci, u blizini Partizanske ulice i Sentandrejskog puta. Grejanje na gas, mali računi.... više

193.120€ (2 574 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • 2/3 spratova

Garsonjera 31m2 Grbavica, novogradnja, odlična lokacija

Grbavica, Novi Sad

Na prodaju garsonjera od 31m2 u novoj, neuseljavanoj zgradi na Grbavici. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za kupovinu stana na jednoj... više

110.000€ (3 548 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • vp.sprat

Četvorosoban stan, 83m2, Sajlovo, Novi Sad, 1. sprat

Sajlovo, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu – luksuzni četvorosobni (4.0) stanovi u urbanim vilama u Vidovdanskom naselju, na odličnoj lokaciji, idealni... više

169.270€ (2 039 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 83m²
  • 1/2 spratova

Dvoiposoban stan na Limanu 4, 80 m², zgrada sa liftom, Novi Sad

Liman 4, Novi Sad

Prostran dvoiposoban stan površine 80 m², smešten na prvom spratu zgrade sa liftom na Limanu 4. Stan odlikuje funkcionalan raspored koji se... više

195.700€ (2 446 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 80m²
  • 1/7 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | STANOVI U IZGRADNJI SAJMIŠTE | GARSONJERA | DVOS

Banatić, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više

118.141€ (4 219 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • 1.sprat

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOGUĆNOST KREDITOVANJA,

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

83.310€ (2 687 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin –Duplex Novogradnja

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Duplex Prodaja stanova u Novom Sadu – moderni jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni stanovi u novogradnji na odličnoj lokaciji, sa planiranim... više

183.000€ (2 204 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • Potkrovlje/3 spratova