Za upit stan Novi Sad pronađeno 1702 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad Dvosoban stan u Adicama, odlična lokacija, završetak

Adice, Novi Sad

Opis oglasa: Prodaja stana u Adicama po fenomenalnoj ceni! U ponudi je dvosoban stan u izgradnji, u mirnom delu Novog Sada, idealan za porodičan... više

51.200€ (2 048 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • Prizemlje/2 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

207.861€ (3 352 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 3/8 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, odlična lokacija, mir

Slana Bara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, u mirnom i uređenom delu grada, idealnom za porodičan život i sve koji žele udobnost,... više

73.900€ (2 463 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • 1/3 spratova

Prodaja garsonjere – 29m2, namešteno, nova zgrada, odlična lokacija

Bulevar Evrope, Novi Sad

Na prodaju nameštena garsonjera Bulevar Evrope, površine 29m2, u novoj zgradi sa liftom, pod garancijom investitora. Stan je bez ulaganja, sve... više

106.429€ (3 669 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 4/7 spratova

Novi Sad, Grbavica - Petosoban, penthouse stan ID#1001100

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Miše Dimitrijevića. Izdvajamo iz ponude luksuzan, po strukturi petosoban penthouse stan u neposrednoj blizini Limanske... više

669.500€ (1 864 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 359m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižen dvosoban stan ID#1001101

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Žarka Vasiljevića. Uknjižen renoviran dvosoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Nadomak pešačke zone,... više

195.200€ (4 539 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Novo naselje - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001158

Novo naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Novo naselje, ulica Teodora Toze Jovanovića. Izdvajamo iz ponude renoviran, uknjižen, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi... više

156.560€ (2 846 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 1/4 spratova

Četvorosoban stan PETROVARADIN, 300000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102118 - CENA 300.000,00 e+ 3% agencijske provizije. Luksuzan stan sa panoramskom terasom u Petrovaradinu – garaža uključena.... više

300.000€ (2 912 €/m²)

  • 4 soba
  • 103m²
  • 3/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 142000€

Cara DuŠana, Novi Sad

CARA DUSANA, DVOSOBAN, NAMESTEN, UKNJIŽEN+++Agencijska oznak 1065325. Prodaje se lep dvososban stan na atraktivnoj lokaciji za mirno stanovanje.... više

142.000€ (3 302 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 2/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 235870€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1098760 -CENA je sa agencijskom provizijom od 3%. Uknjižen dvosoban LUX stan u strogom centru blizu pozorišta "PUPINOVA... više

235.870€ (4 717 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 2/11 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 193120€

Salajka, Novi Sad

Agencijska oznaka 1093690 Uknjižen dvoiposoban stan na Salajci, u blizini Partizanske ulice i Sentandrejskog puta. Grejanje na gas, mali računi.... više

193.120€ (2 574 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • 2/3 spratova

Garsonjera 31m2 Grbavica, novogradnja, odlična lokacija

Grbavica, Novi Sad

Na prodaju garsonjera od 31m2 u novoj, neuseljavanoj zgradi na Grbavici. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za kupovinu stana na jednoj... više

110.000€ (3 548 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • vp.sprat