Za upit stan Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Novi Sad, Socijalno, Dositejeva, 3.0, 73m2, 180000EUR

Socijalno, Novi Sad

Agencijski ID: 126476, I/, terasa, uknjizen, parking. Na prodaju komforan trosoban stan u Dositejevoj ulici na prvom spratu. Sastoji se od dnevnog... više

180.000€ (2 465 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Liman 3, Narodnog fronta, 3.0, 78m2, 226000EUR

Liman 3, Novi Sad

Agencijski ID: 125470, IV/VI, lift, terasa, uknjizen, renoviran, podrum, ostava. Na prodaju klasican trosoban stan na Limanu tri 78m2 na cetvrtom... više

226.000€ (2 897 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 4/6 spratova

Ekskluzivan četvorosoban stan 90m² u kvalitetnoj zgradi, II sprat – ul. Car

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

U ponudi je prostran i funkcionalan četvorosoban stan, površine 90m², smešten na drugom spratu jedne od najkvalitetnijih zgrada u ulici Cara... više

265.000€ (2 944 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 90m²
  • 2.sprat

Petosoban stan NOVI SAD, 185000€

Nova Detelinara, Novi Sad

UKNJIŽEN petosoban dupleks stan na Novoj Detelinari... Agencijska šifra - 1102607... CENA 185.000 eur + 3% provizije... Novija zgrada na Novoj... više

185.000€ (1 850 €/m²)

  • 5 soba
  • 100m²
  • 6/7 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 448950€

Centar, Novi Sad

Agencijska znaka 1102507 - CENA 474500 EURA + 3% agencijske provizije. Prodaje se prostran, svetao i funkcionalan trosoban stan u Pupinovoj... više

448.950€ (6 150 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 7/8 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 145000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102182 - Cena je 145 000e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen dvosoban stan na Novoj Detelinari. Sastoji se iz dnevnog... više

145.000€ (3 085 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 4/6 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 110000€

Grbavica, Novi Sad

GRBAVICA, UKNJIŽEN JEDNOIPOSOBAN STAN, USELJIV. Agencijska oznaka 1101599. CENA STANA JE 120000E +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Nekretnina se nalazi... više

110.000€ (2 972 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • 5/6 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 115000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100574 - CENA 115.000 e + 3% agencijska provizija. Dvoiposoban stan u novoj urbanoj vili na Telepu, blizu Heroja Pinkija,... više

115.000€ (2 254 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • Prizemlje/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 190000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101051 CENA: 190.000e + agencijska provizija od 3% . Na prodaju je prostran i svetao dupleks stan, smešten na odličnoj... više

190.000€ (2 111 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 5/6 spratova

Četvorosoban stan PETROVARADIN, 151200€

Karagaca, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100732 - CENA 151.200 + 3 % agencijska provizija. Oglašavamo na prodaju četvorosoban stan, u novoizgrađenom kompleksu koji... više

151.200€ (2 100 €/m²)

  • 4 soba
  • 72m²
  • 1/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 297500€

Centar, Novi Sad

Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu+++Agencijska oznaka stana 1100352 CENA... više

297.500€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 2/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 320000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1099186 - CENA: 320.000 e + agencijska provizija od 3 %. Uknjižen trosoban stan u samom centru Novog Sada blizu Riblje pijace,... više

320.000€ (3 720 €/m²)

  • 3 soba
  • 86m²
  • 4/6 spratova