Lipov Gaj, Novi Sad
ODLIČAN STAN SA PARKING MESTOM. Agencijska oznaka 1102515. Cena stana 151.200eu +3% agencijske provizije. - Odličan noviji komforan troiposoban... više
151.200€ (2 100 €/m²)
Avijacija, Novi Sad
Agencijska oznaka stana 1102596, cena nekretnine je 133.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Avijacija, 56 m2, dvosoban, prvi sprat.... više
133.000€ (2 375 €/m²)
Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad
Agencijska oznaka 1102506 CENA: 165.000 e + agencijska provizija od 3 %. Na prodaju prelep, funkcionalan stan u kvalitetno gradjenoj zgradi... više
165.000€ (2 538 €/m²)
Sajlovo, Novi Sad
Agencijska oznaka - 1102347 - Trosoban stan na Sajlovu. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom, dve sobe, kupatila i proširene terase. Grejanje... više
119.000€ (2 163 €/m²)
Liman 2, Novi Sad
Agencijska oznaja 1102420 - Cena 217.500e + 3% agencijska provizija. Prodaje se komforan trosoban stan površine 75 m² na odličnoj lokaciji na... više
217.500€ (2 900 €/m²)
Grbavica, Novi Sad
GRBAVICA, RENOVIRAN, MIRNO ZA STANOVANJE . Agencijska oznaka 1102338. Cena stana 170.000EU +3% agencijske provizije. U prodaji dvoiposoban... više
170.000€ (3 269 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijska oznaka stana 1102332. Cena stana 370.000eu + 3% agencijske provizije. Centar, blizina Dunava. Jedinstveno u ponudi, četvorosoban... više
370.000€ (3 189 €/m²)
Podbara, Novi Sad
Bez ulaganja, Tražena lokacija, Dvosoban, 52m2, Podbara +++ Agencijska oznaka stana 1057210, CENA 145000E +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA.Dvosoban,... više
145.000€ (2 788 €/m²)
Adice, Novi Sad
Agencijska oznaka 1102135 - CENA 95.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji na Adicama na dobroj lokaciji. Stan... više
95.000€ (2 209 €/m²)
Stanica, Novi Sad
Agencijska oznaka-1102022 CENA 162.000e + 3% agencijska provizija. SA KOMPLET NAMEŠTAJEM. POTPUNO RENOVIRAN, zamenjene sve instalacije. Na prodaju... više
162.000€ (3 000 €/m²)
Grbavica, Novi Sad
Grbavica, nov, neuseljavan, JEDNOSOBAN, 31m2. Cena 112.000 +agencijska provizija 3% ! Agencijska oznaka stana 1102110, Novi Sad , Grbavica.... više
108.000€ (3 483 €/m²)
ŽelezniČka Stanica, Novi Sad
Agencijska oznaka stana 11101697, cena nekretnine je 155.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Železnička stanica, 61 m2, trosoban, drugi... više
155.000€ (2 540 €/m²)