Za upit stan Novi Sad pronađeno 1713 oglasa

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 155000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102635 - CENA 155000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Namešaj u ceni. Uknjižen dvoiposoban stan blizu Matice Srpske i centra.... više

155.000€ (2 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 1/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 220000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

HITNA PRODAJA - Agencijska oznaka - 1102634 - CENA 220.000 + agencijska provizija od 3%. Uknjižen četvorosoban duplex od 95m2 na Novom Naselju.... više

220.000€ (2 315 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 6/6 spratova

Jednoiposoban stan VETERNIK, 83000€

Centar, Novi Sad

više

83.000€ (2 128 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/3 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 98000€

Grbavica, Novi Sad

više

98.000€ (3 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • 5/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 142490€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102602 CENA 142.490 e + agencijska provizija od 3%. U ponudi imamo uknjižen dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini... više

142.490€ (2 456 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 3/5 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 150000€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102569 - Cena 150.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se prelep troiposoban stan na Klisi. Stan je dvostrano orijentisan... više

150.000€ (2 142 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 70m²
  • 1/2 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 206000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102516 - Cena 206.000 + 3% agencijska provizija. Stan je uknjien na 72m2. Sastoji se od sve prostrane sobe, trpetarije, kuhinje,... više

206.000€ (2 861 €/m²)

  • 2 soba
  • 72m²
  • 1/3 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 153000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102523 - Cena 153.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se odličan, potpuno namešten jednoiposoban stan na Bulevaru od... više

153.000€ (3 122 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 1/7 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 157500€

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102571 - Cena 157 500 eura + agencijska provizija od 3%. Uknjižena jednoiposoban stan u Petrovaradinu u Starom gradu. Sastoji... više

157.500€ (4 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 1/1 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 165000€

Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102433 CENA 165.000e + 3% agencijska provizija. Delimično renoviran, radjena stolarija, kupatilo, podovi. Stan se sastoji... više

165.000€ (2 323 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • Prizemlje/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 185900€

Avijacija, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1102308 . Cena 186.000e + 3% agencijska provizija. Oglašavamo prodaju prelepog stana koji se sastoji od prostrane dnevne... više

185.900€ (3 098 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 3/6 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 450000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101856 - CENA 450000 + 3% agencijska provizija. Petosoban salonac u samom centru Novog Sada blizu pošte, pozorišta i Katedrale.... više

450.000€ (2 903 €/m²)

  • 5 soba
  • 155m²
  • 1/4 spratova