Za upit stan Nis pronađeno 561 oglasa

Obilićev venac, kompletno nameštena garsonjera 25m², odmah useljiva

Obilićev venac, Medijana, Niš

Prodaje se kompletno nameštena garsonjera površine 25m², smeštena na prvom spratu manje stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji – Obilićev venac.... više

69.000€ (2 760 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 1.sprat

Četvorosoban stan, Čair, III sprat, 101 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju odličan četvorosoban stan na III spratu novije stambeno-poslovne zgrade u Čairu, dakle, na traženoj i prestižnoj lokaciji... više

230.000€ (2 277 €/m²)

  • 4 soba
  • 101m²
  • 3/8 spratova

Na prodaju trosoban stan kod Caira

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan u blizini Čaira. Nalazi se na 6.spratu zgrade sa 2 lifta. Sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevne... više

156.000€ (2 228 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 6/10 spratova

Centar grada 54m² + 12m² terasa, 107000€

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan površine 54m² + 12m² terasa, smešten na petom spratu stambene zgrade bez lifta, u samom centru grada. Stan ima funkcionalan... više

107.000€ (1 981 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju trosoban stan – 64 m², Obilićev venac, Niš

Obilićev venac, Medijana, Niš

Prodaje se trosoban stan u luksuznoj novogradnji, dostupan na 6. i 7. spratu. Stan je moderno projektovan, funkcionalnog rasporeda i idealan... više

162.500€ (2 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 5/7 spratova

Oglas

Obilićev venac, Medijana, Niš

Prodaje se trosoban stan površine 70,19m² u luksuznoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji u samom centru Niša, u ulici Obilićev venac. Stan... više

168.000€ (2 400 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 1.sprat

Luksuzan trosoban stan 79m² – Smart Home, top lokacija!

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju potpuno renoviran i moderno opremljen stan na 13. spratu (od 14) kvalitetne zgrade sa dva lifta, na jednoj od najtraženijih lokacija... više

199.000€ (2 518 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • 13/14 spratova

Dvosoban stan u novogradnji

Knjaževačka, Pantelej, Niš

Prodaje se moderan dvosoban stan u izgradnji na vrhunskoj lokaciji, idealnoj za miran i kvalitetan život, ali i kao sigurna investicija. Stan... više

88.000€ (2 095 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 3/4 spratova

Na prodaju – stanovi u novogradnji u Centru Niša, kod Filozofskog fakulteta

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

U ponudi su stanovi u novogradnji na najatraktivnijoj lokaciji u Centru Niša, u neposrednoj blizini Filozofskog fakulteta. Zgrada je projektovana... više

172.150€ (2 494 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 69m²
  • 4/7 spratova

Moderni jednoiposobni stanovi u kvalitetnoj novogradnji

Palilula, Niš

Moderni jednoiposobni stanovi u kvalitetnoj novogradnji U prodaji su jednoiposobni stanovi u savremenoj zgradi građene po modernim standardima.... više

116.000€ (1 784 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • Prizemlje/7 spratova

Na prodaju – Novogradnja u centru Niša, 1.5–4.0 stanovi

Trg Učitelja Tase, Medijana, Niš

Na izuzetnoj lokaciji u centru Niša, u ponudi je moderan stambeni objekat koji pruža spoj mirnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima... više

157.885€ (2 356 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 2/8 spratova

Stan centar Niša 163m2, ll sprat

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se luksuzan i izuzetno prostran stan u samom centru Niša, ukupne površine 163m², smešten na drugom spratu kvalitetne stambene zgrade.... više

315.000€ (1 932 €/m²)

  • 4 soba
  • 163m²
  • 2/4 spratova