Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Dvosoban stan NOVI SAD, 155500€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska šifra - 1102495... Cena 155.500 eur + 3% provizije. Uknjižen dvosoban stan u kvalitetnoj zgradi na Bulevaru oslobođenja. Stan je... više

155.500€ (3 792 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 5/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 130000€

Veternik, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102398 CENA 130.000e + 3% agencijska oznaka. Prodaje se dvosoban stan na Veterniku, sa pripadajućim delom dvorišta od 45m2... više

130.000€ (2 280 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • Prizemlje/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 136800€

AdamoviĆevo Naselje, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102216 CENA 136.800e + 3% agencijska provizija. Prodaje se manji trosoban stan na Adamovićevom naselju, u neposrednoj blizini... više

136.800€ (2 400 €/m²)

  • 3 soba
  • 57m²
  • Prizemlje/1 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 300000€

Grbavica, Novi Sad

Odlican duplex stan sa GARAZOM. Agencijska oznaka stana 1101375. CENA STANA 300.000 + 3% agencijske provizije. Odlicna nekretnina u cenralnom... više

300.000€ (2 068 €/m²)

  • 4 soba
  • 145m²
  • 4/4 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 115000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101296 CENA 115.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen jednosoban stan KOMPLET RENOVIRAN, u neposrednoj blizini... više

115.000€ (4 107 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • Prizemlje/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 130000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101008- Prodaje se izuzetno lep, renoviran, i kompletno namešten dvoiposoban stan u blizini Železničke stanice i Sajma. Dnevni... više

130.000€ (2 321 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 4/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 234000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101043. CENA stana 240 800e + 3% agencijske provizije. Stan u blizini Bulevara oslobođenja i Futoške pijace. Lep raspored,... više

234.000€ (2 600 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 90m²
  • 1/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 117000€

Detelinara, Novi Sad

Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klim Agencijska oznaka 1100949 -CENA 120.000e +3% agencijska provizija.Uknjižen... više

117.000€ (2 489 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 1/4 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 105000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100948. CENA stana 105 000e + 3% agencijske provizije. Kompletno opremljena garsonjera, sa korišćenjem parking prostor. Odlična... više

105.000€ (3 620 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 1/5 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 143000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099394 CENA 143.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen poslovni prostor, koji se može koristiti i kao stan,... više

143.000€ (3 108 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 2/9 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 380000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100009 CENA 380.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju LUX četvorosoban stan u samom Centru grada, na samo par minuta... više

380.000€ (3 653 €/m²)

  • 4 soba
  • 104m²
  • 2/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 130000€

Bulevar, Novi Sad

Dvosoban stan na Bulevaru, 46m2, sa parking mestom u ceni !+++ Agencijska oznaka stana 1099847 Novi Sad , Bulevar. Veći dvosoban stan, sa parking... više

130.000€ (2 954 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/5 spratova