Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Troiposoban stan NOVI SAD, 185400€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1093091 - Uknjižen odličan troiposoban stan u samom centru grada. Drugi sprat, centralno grejanje, terasa. Iznad stana je... više

185.400€ (2 686 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 69m²
  • 2/3 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 154800€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1098028 - Cena stana 154,800eu +3% agencijske provizije. Uknjižen nov dvosoban stan na Grbavici. Stan je potpuno opremljen... više

154.800€ (3 600 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 3/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 270680€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1094955 - LUX triplex u izgradnji na Vidovdanskom naselju, 3.5km od centra grada. Izuzetno kvalitetna gradnja, kupci sami... više

270.680€ (1 853 €/m²)

  • 4 soba
  • 146m²
  • Prizemlje/2 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 385000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100031 CENA plus agencijska provizija od 3%. Na prodaju uknjižen duplex na Grbavici u neposrednoj blizini Bulevara Oslobodjenja,... više

385.000€ (2 873 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 134m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001117

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Augusta Cesarca. Uknjižen, renoviran dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak Sinagoge... više

200.850€ (3 462 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižen jednosoban stan ID#1001190

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Odličan, uknjižen jednosoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini strogog centra grada (pešačke zone),... više

79.100€ (3 295 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Železnička Stanica, Pariske komune, 2.5, 59m2, 140000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 127814, V/VI, lift, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, podrum. Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan od 59m²... više

140.000€ (2 372 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Socijalno, Dositejeva, 3.0, 73m2, 180000EUR

Socijalno, Novi Sad

Agencijski ID: 126476, I/, terasa, uknjizen, parking. Na prodaju komforan trosoban stan u Dositejevoj ulici na prvom spratu. Sastoji se od dnevnog... više

180.000€ (2 465 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Liman 3, Narodnog fronta, 3.0, 78m2, 226000EUR

Liman 3, Novi Sad

Agencijski ID: 125470, IV/VI, lift, terasa, uknjizen, renoviran, podrum, ostava. Na prodaju klasican trosoban stan na Limanu tri 78m2 na cetvrtom... više

226.000€ (2 897 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 4/6 spratova

Ekskluzivan četvorosoban stan 90m² u kvalitetnoj zgradi, II sprat – ul. Car

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

U ponudi je prostran i funkcionalan četvorosoban stan, površine 90m², smešten na drugom spratu jedne od najkvalitetnijih zgrada u ulici Cara... više

265.000€ (2 944 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 90m²
  • 2.sprat

Petosoban stan NOVI SAD, 185000€

Nova Detelinara, Novi Sad

UKNJIŽEN petosoban dupleks stan na Novoj Detelinari... Agencijska šifra - 1102607... CENA 185.000 eur + 3% provizije... Novija zgrada na Novoj... više

185.000€ (1 850 €/m²)

  • 5 soba
  • 100m²
  • 6/7 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 448950€

Centar, Novi Sad

Agencijska znaka 1102507 - CENA 474500 EURA + 3% agencijske provizije. Prodaje se prostran, svetao i funkcionalan trosoban stan u Pupinovoj... više

448.950€ (6 150 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 7/8 spratova