Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Dvosoban stan NOVI SAD, 195700€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka -1095377- Uknjižen dvosoban stan na veoma atrkativnoj lokaciji u neposrednoj blizini Dunava i pešačke zone. Mirna lokacija... više

195.700€ (3 057 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 1/5 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 90640€

Grbavica, Novi Sad

Grbavica , nov stan . Agencijska oznaka . Prodaje se nov , neuseljavan suterenski stan u mirnoj ulici na Grbavici . Deo naselja koji je miran... više

90.640€ (2 060 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 320000€

Bulevar, Novi Sad

Četvorosban stan IDEALNOG RASPOREDA na Bulevaru,110m2, odlična zgrada. CENA sa GARAŽNIM MESTOM I agencijskom provizijom od 3%! Agencijska... više

320.000€ (2 909 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 1/9 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 154500€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1091251 - Uknjižen dvosoban stan u strogom Centru grada - pešačka zona. Stan ima terasu iznad trepezarije, na koju se izlazi... više

154.500€ (2 207 €/m²)

  • 2 soba
  • 70m²
  • 3/3 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 206000€

Bulevar, Novi Sad

Troiposoban stan bez potrebe za bilo kakvim ulaganjem. Uvučena zgrada u miru a Bulevar Oslobođenja, na korak od zgrade. Agencijska oznaka stana... više

206.000€ (2 783 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 74m²
  • 5/11 spratova

Novi Sad, Centar - Kompletno renoviran jednosoban stan ID#1000572

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Skerlićeva. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran jednosoban stan koji je pozicioniran u strogom centru grada na prizemlju... više

66.950€ (2 479 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 27m²
  • Prizemlje/1 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižena garsonjera ID#1000621

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Predstavljamo odličnu kompletno i kvalitetno nameštenu garsonjeru u neposrednoj blizini strogog centra grada,... više

154.500€ (5 327 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Salajka - Nov, dvoiposoban stan ID#1000785

Salajka, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Salajka, ulica Radoja Domanovića. Predstavljamo nov, neuseljavan stan u novoizgrađenoj stambenoj zgradi u neposrednoj blizini Osnovne... više

206.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 103m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Liman IV - Odličan trosoban stan ID#1000977

Liman IV, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman IV, ulica Banović Strahinje. Odličan, kompletno renoviran trosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Ovaj lep i... više

236.900€ (3 433 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 7/7 spratova

Novi Sad, Salajka - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001017

Salajka, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Železnička stanica, ulica Kisačka. Izdvajamo iz ponude odličan kompletno namešten jednoiposoban stan. Nalazi se u neposrednoj blizini... više

185.400€ (3 862 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Bulevar - Ekskluzivan stan sa garažom i parkingom ID#1001045

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Kosančić Ivana. Izdvajamo iz ponude ekskluzivan, po strukturi šestosoban dupleks stan koji se nalazi na... više

818.850€ (4 220 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 194m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Bulevar Evrope - Uknjižen četvorosoban dupleks ID#1001108

Bulevar Evrope, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar Evrope. Predstavljamo uknjižen četvorosoban dupleks stan u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, Bulevara cara Lazara,... više

170.980€ (1 899 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 90m²
  • 5.sprat