Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Dvosoban stan NOVI SAD, 150000€

Telep, Novi Sad

BUL PATRIJARHA , USELJIV DVOSOBAN STAN, UKNJIZEN, PARKING. Agencijska oznaka 1102287. Cena stana je 147000e +3% agencijska provizija. Prodaje... više

150.000€ (3 061 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 2/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 190000€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102402, cena nekretnine je 190.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad,Bulevar Evrope, 65 m2, trosoban, sedmi sprat.... više

190.000€ (2 923 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 7/7 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 240000€

Liman 4, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102198, cena nekretnine je 240000 + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Liman IV, 78 m2, trosoban, treći sprat. Kompletno... više

240.000€ (3 076 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/7 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 245000€

Liman 2, Novi Sad

<p>Kompletno adaptiran trosoban stan, u neposrednoj blizini Promenade. Odmah useljiv. Agencijska oznaka stana 1102006, cena stana je 245.000e... više

245.000€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 10/16 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 235000€

Liman 1, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101887 -CENA 235 000e + 3% agencijska provizija. Uknjižen trosoban sta na Limanu 1. Sastoji se od dnevne sobe, odvojene... više

235.000€ (2 901 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 4/4 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 260000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101341, CENA: 260.000 e + 3% agencijske provizije. U mirnom delu Novog Sada, na svega nekoliko minuta od pešačke zone,... više

260.000€ (1 954 €/m²)

  • 5 soba
  • 133m²
  • 4/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 190000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Dva stana u jednom.Nova Detelinara, useljivo, uknjižen. Agencijska oznaka 1101474 . CENA STANA JE 190000E+3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje... više

190.000€ (2 835 €/m²)

  • 2 soba
  • 67m²
  • 1/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 160000€

Salajka, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101506 CENA 160000 + AGENCIJSKA PROVIZIJA OD 3 % Na prodaju je prostran i svetao stan, odmah useljiv, smešten na izuzetnoj... više

160.000€ (2 253 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 2/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 145750€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100541 CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju veoma komforan, dvosoban stan na Grbavici, 53m2. Sastoji... više

145.750€ (2 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 2/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 275000€

Liman 3, Novi Sad

****LIMAN , LUX, TROSOBAN. Agencijska oznaka 1100970. Cena 275000 +agencijska proviyija 3%. Retko u prodaji ovako lep trosoban stan na Limanu... više

275.000€ (3 055 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 3/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 170000€

Centar, Novi Sad

KEJ, DVOSOBAN . Agencijska oznaka 1100011. U prodaji je dvosoban stan u samoj blizini Dunava . Stan je orjentisan na dvorišnu stranu . Parkinga... više

170.000€ (2 698 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 5/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 298000€

Bulevar, Novi Sad

Penthouse izvanredan. Kompletno opremljen sa svojim parking mestom, dvorišno okrenut i pruža mir kao da niste u gradu,a kamo li nadomak Sajma.... više

298.000€ (3 973 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 6/6 spratova