Za upit prodaja vikendica pronađeno 1957 oglasa

Prodaje se kuća 273m2 u naselju Bresnica

Bresnica, Kragujevac

Prodaje se polunameštena porodična kuća površine 273m2 u mirnom delu naselja Bresnica. Kuća poseduje prelepo uredjeno dvorište površine 4,25a.... više

205.000€ (750 €/m²)

  • 273m²
  • .sprat

NA PRODAJU – PRIZEMNA KUĆA 63 m² SA PODRUMOM I GARAŽOM

Mala vaga, Kragujevac

Prodaje se prizemna kuća površine 63 m², smeštena u mirnom i porodičnom naselju Mala Vaga. Kuća je uredna, funkcionalna i odmah useljiva, pogodna... više

125.000€ (1 984 €/m²)

  • 63m²
  • .sprat

KUĆA NA EKSTRA LEPOJ LOKACIJI

4. juli, Paraćin

Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. prodaje se komplet nameštena i opremljena. Pomoćna zgrada 19m2 Garaža 34m2. Kuća je kompletno legalizovana... više

130.000€ (670 €/m²)

  • 194m²
  • .sprat

Kuća, Medoševac

Medoševac, Crveni krst, Niš

Na prodaju lepa porodična kuća kvalitetne gradnje, na dobroj lokaciji u naselju Medoševac. Nalazi se na finom mestu za porodični život, a svega... više

280.000€ (717 €/m²)

  • 390m²
  • 1/2 spratova

Dvospratna kuća kvalitetne gradnje, 300 m2, 1027 m2 placa,

Gornja Vrežina , Pantelej, Niš

Prodaje se kuća kvalitetno građena, velike površine oko 300 m2, na 1027 m2 placa i brojnih mogućnosti, u mirnom, ulaznom delu... više

105.000€ (350 €/m²)

  • 300m²
  • 2.sprat

Palilula, Borča - Petra Drapšina, 145m2

Borča, Palilula, Beograd

Palilula, Borča - Petra Drapšina kuća, 145m2 (lođe 10m2), prizemlje, EG, telefon, interfon, podrum, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt,... više

165.000€ (1 137 €/m²)

  • 145m²
  • vp.sprat

Kuća 90 m², 4 ulaza, 2 kupatila, dvorište – Admirala Geprata, centar Beogr

Balkanska, Savski Venac, Beograd

Prodaje se kuća – Admirala Geprata / početak Balkanske ulice Na prodaju kuća površine 90 m², podeljena na 4 zasebna ulaza, što je čini idealnom... više

260.000€ (2 888 €/m²)

  • 90m²
  • /2 spratova

Prodaje se nova kuća sa bazenom i prelepim dvorištem, Vrandol

Bela Palanka, Bela Palanka, Bela Palanka

Prodaje se kuća sa bazenom i pomoćnim objektima površine 160m2. Kuća i ovo prelepo imanje zauzima dve parcele ukupne površine 1908m2. Ovo... više

300.000€ (1 875 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća 124 m², 7 ari, Obrenovac, Zvečka – 110.000 €

Zvečka, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju kuća u Zvečkoj ukupne povšine 150 m2, spratnosti Pr+1+PK na građevinskom placu od 6,79 ari. • Struktura: Prizemlje se sastoji od... više

110.000€ (887 €/m²)

  • 124m²
  • .sprat

Kuća 286 m², 3, 6 ari, Obrenovac, Potića voće – 300 000 €

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

• Na prodaju kuća u Obrenovcu povšine 286 m2, spratnosti Pr+1+PK, na građevinskom placu od 3,6 ari. • Struktura: Prizemni deo se sastoji od... više

300.000€ (1 048 €/m²)

  • 286m²
  • .sprat

Kuća na Kopaoniku u blizini Mujen Luxa

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Kuća na Kopaoniku, vikend naselje Kostovac, u blizini Zoned-a i Mujen Lux-a od 107m2, od čega je 80 m2 kuca plus trem i nadtrešnica 27 m2. Prelepa... više

79.500€ (742 €/m²)

  • 107m²
  • Prizemlje

Trosobna kuća NOVI SAD, 325000€

Salajka, Novi Sad

Agencijska oznaka 3091354 - CENA KUCE 325000 e + 3 % agencijska provizija. Uknjižena prizemna kuća na Salajci u mirnoj ulici blizu policije.... više

325.000€ (1 889 €/m²)

  • 172m²