Za upit prodaja vikendica pronađeno 1957 oglasa

Kuća SREMSKA KAMENICA, 721000€

Centar, Sremska Kamenica

Sremska Kamenica - CENTAR , kuća za adaptaciju sa tri stana, dve parcele, front 25m, dozvoljena gradnja, idealna za poslovni objekat +++... više

721.000€ (1 627 €/m²)

  • 443m²

Četvorosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 319300€

Vojinovo, Sremska Kamenica

Kuća novije gradnje , prazna, šestosobna,neuseljavana +++ Agencijska oznaka kuće 3091472 , Sremska Kamenica, Vojinovo .Oglašavamo prodaju šestosobne... više

319.300€ (1 451 €/m²)

  • 220m²

Odlična porodična kuća, 256m2 sa pomoćnim objektima 100m2, plac 2987m2, Ma

Malošište, Doljevac, Doljevac

Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Malošište, udaljena od centra Niša oko 11km. Izuzetno dobra povezanost sa gradom, a naselje je... više

78.000€ (304 €/m²)

  • 256m²
  • 1/1 spratova

PRODAJA, KUCA U ZEMUNU-GORNJI GRAD, KOMPLETNO SREDJENA

Zemun Novi Grad, Zemun, Beograd

U najlepsem delu Zemuna u blizini Dunava i Gardosa prodajemo autenticnu i sa dosta stila uredjenu porodicnu kucu. Nepokretnost datira iz dvadesetih... više

550.000€ (2 200 €/m²)

  • 250m²

Kuca na prodaju 280m2 Sajlovo-Novi Sad

Novi Sad

Na prodaju nova kuca na sprat sa dva odvojena ulaza udaljena od centra grada samo 6 km . Kuca je kompletno uredjena( sendvic zid) osim fasade. Donji... više

355.000€ (1 267 €/m²)

  • 280m²

Boljevac, Rtanj – Krivi vir 75kvm + 1,2ari ID#28802

Krivi Vir, Boljevac, Boljevac

Prodaje se porodična kuća (u osnovi 75m2, PR+I) sa pomoćnim objektima štala, ambar i koliba (40+24+38m2) na građevinskoj parceli od 7a 13m2,... više

10.000€ (133 €/m²)

  • 75m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća sa poslovnim prostorom na glavnom putu

Bačina, Okolina, Varvarin

Prodaje se prostrano i funkcionalno seosko domaćinstvo na glavnoj saobraćajnici koja povezuje Varvarin i veće gradove Kruševac i Kragujevac.... više

95.000€ (265 €/m²)

  • 358m²
  • 1/2 spratova

Prizemna kuća, kod glavne autobuske stanice, 79 m2

Beograd mala, Crveni krst, Niš

Na prodaju prizemna kuća od 60 m2 kod koje je započeto renoviranje, kao i ozakonjenje i uređenje na parceli. Sastoji se od... više

35.000€ (443 €/m²)

  • 79m²
  • Prizemlje

Seosko domaćinstvo, kuća 81m² sa pomoćnim objektima – Dren, Obrenovac - 4

Dren, Obrenovac, Beograd

Na prodaju seosko domaćinstvo u selu Dren, kod Obrenovca, na velikom placu od 98 ari, idealno za porodičan život, poljoprivredu ili vikend imanje.... više

40.000€ (493 €/m²)

  • 81m²
  • .sprat

Odlična manja kuća 53m2, plac 471m2, Prolom Banja

Prolom Banja, Kuršumlija, Kuršumlija

Na prodaju odlična manja kuća u vikend naselju iznad bazena u Prolom Banji. Nalazi se nadomak hotela, u prirodnom zelenom okruženju, sa... više

32.000€ (603 €/m²)

  • 53m²
  • 1.sprat

Kuća, Domaćinstvo, 22 ara plac

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju kuca na odličnoj lokaciji, izolovana od buke u gradu, na samo par kilometara od grada. Kuća je uvučena nekih 350 metara od asfalta... više

206.000€ (2 060 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Palilula, Višnjica, -, Kuća, 768m2, 750000 EUR

Višnjica, Beograd

Izuzetna, luksuzna vila sa predivnim pogledom na Dunav, prostire se na skoro 8a placa, veoma je komforna i kvalitetna, potpuno opremljena kvalitetnim... više

750.000€ (976 €/m²)

  • 768m²