Avijacija, Novi Sad
Agencijska oznaka 3089915- Kuća na Avijaciji, uknjižena na 96m2 u prirodi ima 150m2 ima garazu,.Ne može putem kredita samo keš, Za više inf,,064-823-6605... više
257.500€ (1 514 €/m²)
Vozdovac, Vozdovac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Nikole Djurkovica, 11.0 kuca od 604 m2 sa 2 terase i 2 balkona, na placu od 6 ari, PR + II... više
1.350.000€ (2 235 €/m²)
Potocac, Okolina, Paraćin
Prodajemo legalizovanu porodičnu kuću od 82m2 sa ekonomskim objektom od 104m2 na placu od 5a! Zemljište u gradjevinskom području Sopstveni bunar... više
20.000€ (243 €/m²)
Duga Poljana, Gadžin Han, Gadzin Han
Prodaje se kuća starije gradnje 35m2 u Dugoj Poljani. Kuća je građena od tugli, ima priključke za struju i vodu. Kuću čine dve prostorije. Plac... više
17.000€ (485 €/m²)
Čortanovci, Inđija, Inđija
Fruška gora, Čortanovci. Predstavljamo etno kompleks na obroncima Fruške gore, na samo 17km od Novog Sada. U sklopu kompleksa nalaze se restoran... više
2.575.000€ (1 980 €/m²)
Sremska Kamenica, Novi Sad
Ekskluzivna luksuzna vila - KLJUČ U RUKE!!!. U izgradnji vile koriščeni su veoma kvalitetni završni materijali i oprema - aluminijumska stolarija... više
2.770.000€ (2 803 €/m²)
Kosmaj, Beograd
Jako lepa kuća sa bazenom u malom naselju u kom se nalazi pet kuća. Na prodaju je poslednja kuća u nizu, sa najviše prostora i otvorenim pogledom.... više
210.000€ (1 544 €/m²)
Zabrežje, Obrenovac, Beograd
Prodaja kuća Beograd – u ponudi je porodična kuća u Obrenovcu, naselje Zabrežje, ukupne površine 210m² (glavna kuća 180m² + pomoćni objekat... više
218.000€ (1 038 €/m²)
Apelovac, Palilula, Niš
Na prodaju je prostrana porodična kuća na mirnoj i povučenoj lokaciji u blizini Niške pivare. Kuća se nalazi na placu od 4 ara i ima ukupnu... više
230.000€ (737 €/m²)
Centar, Apatin
Prodaje se kuća na uglu dve ulice u centru Apatina, a 200m od Dunava. Kuća ima 333m2 na parceli od 879m2, stare gradnje. Redovno je održavana... više
113.500€ (340 €/m²)
Gornja Varoš, Sombor
KUĆA! Porodična kuća u centru grada na savršenoj lokaciji, Staparski put, 140m2, uknjižena, sa 745m2 placa, od čvrstog materijala, u dobrom... više
123.600€ (882 €/m²)
Centar, Sombor
Na prodaju trosobna kuća površine 128 m² koja se nalazi na placu veličine 3a (162 m² su njive iza kuće). Kuća deli dvorište s još jednom stambenom... više
56.650€ (442 €/m²)