Za upit prodaja vikendica pronađeno 1957 oglasa

Šestosobna kuća IRIG, 520000€

Centar, Irig

Vikend kuća-rezidencijalna vila u srcu Fruške Gore, cena za kuću je 520000 e+ agencijska provizija 3 %.,u blizini manastira Hopovo, render... više

520.000€ (1 223 €/m²)

  • 425m²

Šestosobna kuća NOVI SAD, 446600€

Centar, Novi Sad

Centar, porodična kuća sa tri stambene jedinice , 180m2 bez ulaganja! Pogodna za život ili tihu poslovnu delatnost. Vredi pogledati !+++ Agencijska... više

446.600€ (2 481 €/m²)

  • 180m²

Lux kuća, kompletno opremljena, Nas.N.Tesla, 256 m2, plac 850 m2

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju jedna od najlepših kuća u Nišu, na mirnoj lokaciji u nas. Nikola Tesla, na lepoj, ravnoj parceli od 850 m2. Moderna... više

330.000€ (1 289 €/m²)

  • 256m²
  • 1/1 spratova

Na prodaju kuća na Ledenoj steni, 200m2

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju kvalitetno građena kuća na Ledenoj steni površine 200m2 sa posebno izdvojenom garažom. Nalazi se na placu od 314m2. Objekat je u... više

260.000€ (1 300 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

Zemun, Plavi horizonti, Jovana Boškovića, Kuća, 389m2, 669000 EUR

Plavi Horizonti, Beograd

Kuća se nalazi u prestižnom zemunskom naselju Plavi horizonti.Uknjižena je na 389m2 i koristi 8 ari placa.Građena je u stilu hacijende i odlično... više

669.000€ (1 719 €/m²)

  • 389m²

AVALA, KUCA SA BAZENOM NA 68 ARI PLACA

Avala, Sopot, Beograd

Na mestu gde se susrecu Avala i Kosmaj nalazi se ovaj komad Sumadijske idile, predivna valovita i sumovita okolina ovog izuzetnog placa od 68... više

380.000€ (1 520 €/m²)

  • 250m²

PRODAJEMO KUCU-VIKENDICU U LISOVICU KOD BARAJEVA

Barajevo, Barajevo, Beograd

Predstavljamo vam prelepu prostranu vikendicu u savrsenom stanju,. Veoma svetla, lepo I moderno uredjena sa 4 funkcionalne spavace sobe I 2... više

169.000€ (1 408 €/m²)

  • 120m²

PRODAJA, KUCA OD 150M2 NA 4 ARA PLACA, ZVEZDARA

Veliki Mokri Lug, Zvezdara, Beograd

Na prodaju novija, potpuno namestena kuca, sa velikim dvoristem i zelenilom. Kuca je uknjizena, vlasnistvo 1/1, 125m2 neto, ( 150m2 bruto ),... više

395.000€ (2 633 €/m²)

  • 150m²

IZUZETNA LUX KUCA U SREMCICI

Sremcica, Cukarica, Beograd

Postovani kupci, ovu divnu kucu mozete imati i kao zamenu za stan u Beogradu. Sremcica je jedno od najlepsih i najtrazenijih naselja u blizini... više

287.000€ (972 €/m²)

  • 295m²

Prodaja kuće moderna kuća 240 m² + garaža 40 m², plac 15 ari, odlična lok

Okolina, Kraljevo

Prodaje se izuzetno prostrana četvorosobna porodična kuća površine 240 m², sa garažom od 40 m², na placu od 15 ari. Ova nekretnina je idealna... više

200.000€ (833 €/m²)

  • 240m²
  • /2 spratova

SALAŠ I NJIVA! RANČEVO!

Rančevo, Okolina, Sombor

SALAŠ I NJIVA! Rančevo naselje! Na placu od 4778m2 širokog fronta, nalazi se Kuća od mešanog materijala, 131m2 površine, uvučena sa ulice koja... više

20.000€ (152 €/m²)

  • 131m²
  • .sprat

Porodična kuća, na placu od 24a, 121m2, Gadžin Han

Gadžin Han, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju porodično domaćinstvo u Gadžinom Hanu na lokaciji koja je pogodna za miran život i odmor. Ukupna površina placa je 24 ari. Na placu... više

42.000€ (347 €/m²)

  • 121m²
  • Prizemlje