Za upit prodaja vikendica pronađeno 1957 oglasa

Savski venac, centar - Kneza Miloša, 620m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

Savski venac, centar - Kneza Miloša kuća, 620m2, terase, Po+PR+I+Ptk, CG, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking, garaže, struja,... više

9.000.000€ (14 516 €/m²)

  • 620m²
  • Prizemlje/2 spratova

Povoljna kuća na dobroj lokaciji

Paljane, Okolina, Ćuprija

Prodaje se kuća površine 149 m², smeštena na prostranom placu od 22,50 ari, idealna za one koji traže udoban dom u mirnom okruženju. Kuća se... više

30.000€ (201 €/m²)

  • 149m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća sa okućnicom i šumom od 1.6526 hektara

Gornji Račnik, Okolina, Jagodina

Kuća je površine 72m2 i zahteva ulaganje, struja je isključena i postoji bunar dubine 15 metara. Sama okućnica je 4,16 ari a odmah preko puta... više

18.000€ (250 €/m²)

  • 72m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća Vlasotince

Vlasotince, Vlasotince, Vlasotince

Na prodaju kuća sa pomoćnim objektima u Vlasotincu. Odlična investicija za porodičan život. Nalazi se na placu od 251... više

52.000€ (485 €/m²)

  • 107m²
  • Prizemlje

Kovilj - Porodična kuća sa baštom ID#3000126

Kovilj, Novi Sad, Novi Sad

Kovilj. Izdvajamo iz ponude odlično održavanu, po strukturi četvorosobnu, porodičnu kuću u centru u blizini crkve. Kuća je veličine 269m2 izgrađena... više

180.250€ (670 €/m²)

  • 269m²
  • Prizemlje

Valjevo, centar 2 kuće, pomoćni objekat i plac ID#1511

Centar, Valjevo, Valjevo

Na prodaju: Dve kuće i pomoćni objekat u Vlajevu - Tešnjar Lokacija: Vlajewo - Tešnjar, pored Kolubare Ukupna površina parcele: 3.56 ara Prodaju... više

145.000€ (788 €/m²)

  • 184m²

Beograd, Sopot, Nemenikuće - Kastaljanska 154m2, 155.000e

Nemenikuće, Beograd

Beograd, Sopot, Nemenikuće - Kastaljanska 154m2, 4.0, PR+1, 30a plac, Na prodaju porodična kuća sa upotrebnom dozvolom - Nemenikuće, Kosmaj... više

160.000€ (1 038 €/m²)

  • 154m²

HOTEL SA POTENCIJALOM – 1.600 m² + 15 ha zemljišta | Svi priključci | Čis

Merošina

Na prodaju hotel u izvornom stanju, ukupne površine 1.600 m², koji se nalazi na parceli od čak 15 hektara. Objekat poseduje sve komunalne priključke... više

1.000.000€ (625 €/m²)

  • 1600m²
  • .sprat

KUĆA, ŠIKARA!!

Šikara, Sombor

KUĆA! Prodaje se porodična kuća površine 113m² na prostranom placu od 9 ari, smeštena u mirnom i uređenom delu naselja Šikara. Kuća je kvalitetno... više

133.900€ (1 184 €/m²)

  • 113m²
  • .sprat

STOPIRANA PRODAJA!! KUĆA U SRCU GRADA

Centar, Sombor

STOPIRANA PRODAJA!! Na pedeset metara od venca se prodaj kuća od 247m2 na parceli od 380m2. Kuća je čvrste gradnje i veoma lepo održavana,... više

139.000€ (562 €/m²)

  • 247m²
  • .sprat

- savski venac sf 2693

Dedinje, Savski Venac, Beograd

EKSKLUZIVNA KUĆA NA DEDINJU, ulica Aleksandra Tirnanića Tirketa (U BLIZINI BELOG DVORA) Visoki kvalitet gradnje, luksuzno opremljena kuca od... više

690.000€ (3 209 €/m²)

  • 215m²
  • .sprat

Spratna kuća sa etažnim grejanjem

Gloždak, Paraćin

Kuća se sastoji od prizemlja u kome se nalazi kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, kupatilo, dve spavaće sobe, na spratu tri spavaće sobe... više

105.000€ (532 €/m²)

  • 197m²
  • .sprat