Za upit prodaja vikendica pronađeno 1957 oglasa

Voždovac - TC Stadion, 250m2

TC Stadion, Voždovac, Beograd

Voždovac - TC Stadion kuća, 250m2, terase, PR+VPR+I+II+PTK, CG, telefon, interfon, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac... više

500.000€ (2 000 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/3 spratova

Porodična kuća u Donjem Vlasu 200m2

Donje Vlase, Palilula, Niš

Prodaje se porodična kuća u Donjem Vlasu korisne površine 200m2. Parcela na kojoj je kuća je 820m i na delu parcele je zasad vinove loze. Kuća... više

111.499€ (557 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Kuća u Stanovu, površina 240 m2

Stanovo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Stanovu, blizu Šumarica od 240m2 plus 30m2 pomoćni objekat na 10 ari. Kuća se sastoji od dva nivoa prizemlje i sprat sa... više

199.000€ (829 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje/2 spratova

Lepa porodična kuća, 300m2, 3.65 ara placa, Apelovac

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju lepa porodična kuća odlične gradnje u naselju Apelovac. Nalazi se na lepoj lokaciji za miran porodičan život, u naselju koje je poslednjih... više

250.000€ (833 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje

Kuća na prodaju

Gloždak, Paraćin

Na prodaju kuća novije gradnje u mirnom delu grada,bez ikakvih ulaganja Kuća se prodaje sa svim stvarima više

150.000€ (652 €/m²)

  • 230m²
  • .sprat

Porodična kuća na Trošarini, 200m2

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju porodična kuća na Trošarini. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje, u neposrednoj blizini osnovne škole, fakulteta,... više

195.000€ (975 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Velika, prelepa kuća za višečlanu porodicu

Pivara, Jagodina

Prelepa kuća sa upotrebnom dozvolom u blizini Akva parka,na mirnom mestu.Ima dva prilaza,sa prednje i dvorišne strane.Dvorište uređeno,ima i... više

250.000€ (657 €/m²)

  • 380m²
  • /3 spratova

Prodaja - spratna kuća, Strelište

Strelište, Jagodina

Kompletno sređeno prizemlje sa 2 spavaće sobe, dnevnom i kupatilom. Sprat nezavršen, osim kupatila. više

70.000€ (380 €/m²)

  • 184m²
  • /2 spratova

Kuća na fenomenalnoj lokaciji

Akva Park, Jagodina

Legalizovana kuća u Jagodini, u blizini Akva Parka, nalazi se na fenomenalnoj lokaciji sa prelepim pogledom i u mirnom delu grada. Plac površine... više

200.000€ (400 €/m²)

  • 500m²
  • /2 spratova

Kuća u Kragujevcu, naselje Bagremar- površina 294 m2, plac 374 m2

Bagremar, Kragujevac, Kragujevac

Kuća u naselju Bagremar, površina 294 m2, za koju je potrebno renoviranje, može se koristiti I kao poslovni objekat. Ima sve priključke, kao... više

120.000€ (408 €/m²)

  • 294m²
  • Prizemlje

Vučkovica, kod Knića -kuća, površine 92 m2 i pomoćna zgrada površine 50 m

Vučkovica, Knić, Knić

Na prodaju kuća u Vučkovici kod Knića, površine 92 m2, prizemna sa natkrivenom terasom, koja od prostorija ima dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo,... više

80.000€ (879 €/m²)

  • 91m²
  • Prizemlje

Kuća u Kragujevcu - Stanovo, blizina Green Hilla, 120m2, plac 565 m2

Stanovo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u naselju Stanovo, blizina Green Hilla, površine 120 m2, na placu površine 565 m2. Plac je ograđen, kuća novije gradnje. Izgrađena... više

159.000€ (1 325 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje