Za upit prodaja stanova u poslednjih 3 dana pronađeno 1331 oglasa

NOVI SAD, 352000€

Telep, Novi Sad

Penthouse , 208m2 , petosoban, sa divnom krovnom terasom ! Odlična prilika po dobroj ceni-352000 SA PDV-om + agencijska provizija 3%! Agencijska... više

352.000€ (1 692 €/m²)

  • 6.5 soba
  • 208m²
  • 3/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 240000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka -1096580- CENA 240.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA- Uknjižen dvosoban stan u centru Novog Sada, u delu poznatijem kao Stari... više

240.000€ (4 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 1/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 198000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1089341 - CENA 198000 e + agencijska provizija od 3 %. Uknjižen trosoban stan u novijoj zgradi na Podbari. Samo u kuhinjskom... više

198.000€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 3/3 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 401700€

Centar, Novi Sad

Agencijksa oznaka 1083542. UKNJIŽEN četvorosoban SALONSKI stan u centru grada - stari grad u blizini veća i keja. U pitanju je nova gradnja... više

401.700€ (3 043 €/m²)

  • 4 soba
  • 132m²
  • 2/4 spratova

Novogradnja, Palilula, Podno-etažno grejanje, Parking, PDV

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju stan u izgradnji na Paliluli, u neposrednoj blizini Hotela „Tami residence“ i kompleksa „Novi Niš”. Stan je projektovane površine... više

65.200€ (1 715 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kopaonik-Brzeće, lux apartman-u ponudi 32.9m2 sa galerijom

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

U ponudi lux novogradnja-stambeno poslovni objekat, sa smeštajnim kapacitetom od 24 apartmana i dva lokala u naselju Brzeće na Kopaoniku. Nalazi... više

65.800€ (2 056 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 32m²
  • 3/3 spratova

3.0 Bulevar Nemanjića, Dom Zdravlja

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju prelep trosoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi odmah do Doma zdravlja, par minuta... više

169.000€ (1 898 €/m²)

  • 3 soba
  • 89m²
  • Prizemlje

Troiposobni stan na I spratu, Park Sv.Save, 78 m2

Park Svetog Save, Medijana, Niš

Na prodaju očuvan troiposobni stan, na prvom spratu starije, kvalitetne zgrade, u mirnom, parkovskom okruženju, blizu važnih bulevara,... više

152.000€ (1 948 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 78m²
  • 1/5 spratova

Stan-duplex 95m2 sa garažom 13m2, Cvijićeva

Ćele kula, Medijana, Niš

Prodaje se stan u širem centru, u blizini Doma zdravlja. Uknjižena povšina stana je prvi nivo, prizemlje. 44,78m2 i njega čine veliki dnevni... više

260.000€ (2 736 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • Prizemlje/5 spratova

Lux novogradnja u srcu Panteleja, 54.44m2, 2.5

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 54.44m2 u izgradnji,... više

119.768€ (2 217 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 1/4 spratova

Na prodaju trosobni stan 74m2, kod Lutkarskog pozorišta

Gradska bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju stan 74m2, kod Lutkarskog pozorišta, u visokom prizemlju dobro očuvane zgrade. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom,... više

144.200€ (1 948 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • Prizemlje/6 spratova

Na prodaju trosoban stan novogradnja na Trošarini

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju trosoban stan na trećem spratu kvalitetne novogradnje (PR+3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se nalazi... više

114.980€ (1 474 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/4 spratova