Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1298 oglasa

Jednosoban stan, prizemlje, Mokranjčeva, 30 m2

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju jednosoban stan ( u katastru - posl.prostor) u prizemlju kvalitetne stambene zgrade u nižem delu Mokranjčeve ulice,... više

51.500€ (1 716 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • Prizemlje/4 spratova

Sprat u kući, 75 m2, Duvanište

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju stan u kući m2 u Duvaništu. 75 m2 . Stan se nalazi na drugom spratu novije kuće i sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i... više

130.000€ (1 733 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • Prizemlje/2 spratova

Sjajna ponuda kod Čaira!

Čair, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Čair, Gradska bolnica, prodaje se odličan 1.5 stan, 36m2, na 13. spratu od 13. u zgradi sa 2 lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika,... više

82.400€ (2 288 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 13/13 spratova

Prodajem Kuću u blizini centra

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju porodična spratna kuća površine 200 plus 100mkv dograđenog nezavršenog dela u sivoj gradnji.na placu površine 4,5 ari izgradjena... više

160.000€ (533 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje/1 spratova

Na prodaju lokal u Obrenovićevoj ulici u podzemnom prolazu

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se lokal u centru u Obrenovićevoj ulici u podzemnom prolazu, namenjen za više delatnosti, idealan za izdavanje. Površine je 8m2, uknjižen,... više

29.000€ (3 625 €/m²)

  • 8m²
  • Prizemlje

Lokal, Zona tri

Bulevar Nemanjića Zona 1, Medijana, Niš

Na prodaju odličan lokal, potez Zona tri. Kompletno je sređen, bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije.... više

62.000€ (3 647 €/m²)

  • 17m²
  • Prizemlje

Kuća , Medoševac, 375 m2, eg

Medoševac, Crveni krst, Niš

Na prodaju porodična kuća Medoševac pored asfaltnog puta, neto površine 375 m2 . Porodična stambena zgrada sastoji se od pd plus vpr plus sp.... više

190.000€ (506 €/m²)

  • 375m²
  • 1/1 spratova

Gabrovacki put, zapoceta kuca

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju zapoceta kuca na finoj lokaciji za odmor a i za zivot. Kuca se nalazi na samo 4 km od centra grada na putu za Gabrovac, gde ste potpuno... više

50.000€ (384 €/m²)

  • 130m²
  • Prizemlje

Plac, Niška banja 3727m2

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u Niškoj banji, u blizini teniskih terena. Nalazi se u naseljenom delu. Plac je gradsko građevinsko zemljište, osnovne namene... više

751.000€ (201 €/m²)

  • 3727m²

Odličan lokal, 15m2, strogi centar, Obrenovićeva, novi podzemni

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan lokal u strogom centru u Obrenovićevoj ulici u novom podzemnom prolazu, ispod nivoa tržnog centra Forum, na prometnom mestu.... više

66.300€ (4 420 €/m²)

  • 15m²
  • Prizemlje

Plac na Paliluli, 1551 m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Paliluli, 1551 m2. Plac je građevinsko zemljište i nalazi se u višem delu Palilule odakle se pruža lep pogled na grad. Po... više

16.000€ (10 €/m²)

  • 1551m²

Kuća, 600 m2, 8 ari plac, Branko Bjegović

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju lux kuća kvalitetne gradnje u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na idealnoj lokaciji za miran porodični život, nedaleko su OŠ, vrtić.... više

360.000€ (600 €/m²)

  • 600m²
  • Prizemlje/3 spratova