Za upit placa vojvode dovezenskog 5 Beograd pronađeno 1309 oglasa

Čukarica, Umka, Rucka, 37a, 55000EUR

Umka, Beograd

Agencijski ID: 94040, uknjizen, njiva. Plac je pravougaonog oblika. Front je oko 20m. U blizini prikljucci za vodu i struju. Vise informacija... više

55.000€ (14 €/m²)

  • 3700m²

PRODAJA, 3.0 STAN SA PARKING MESTOM, LION

Lion, Zvezdara, Beograd

Stan se nalazi u jednoj od najlepsih ulica na Lionu, paralelnoj sa Bulevarom kralja Aleksandra, mirnoj i manje prometnoj. Zgrada je iz perioda... više

265.000€ (4 140 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 5.sprat

Palilula, Višnjička Banja, , 2.0, 60m2, 175000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 123861, PR/II, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Stan u mirnom delu... više

175.000€ (2 916 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²

Stari grad, Dorćol, Gospodar Jovanova, 5.0, 119m2, 408000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 124682, VIII/XII, lift(2), terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, ostava, deljiv, stambena zgrada. Stan sa pogledom... više

408.000€ (3 428 €/m²)

  • 5 soba
  • 119m²
  • 8/12 spratova

Voždovac, Ripanj, Drenjak, 177a, 91000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 65973, uknjizen. Plac se nalazi u Staroj Lipovici,Drenjak. Plac je u gradjevinskoj zoni. Oko 150 metara od asfaltnog puta ,isto... više

91.000€ (5 €/m²)

  • 17700m²

Rakovica, Miljakovac 3, Miljakovačke staze, 6a, 120000EUR

Miljakovac Iii, Beograd

Agencijski ID: 126732, uknjizen, plac. Izuzetno lepa lokacija za porodicunu, stambenu gradnju. Dobar prilaz, dobra infrastruktura. Poseduje... više

120.000€ (200 €/m²)

  • 600m²

Čukarica, Ostružnica, zabran, 31a, 123100EUR

Ostružnica, Beograd

Agencijski ID: 106644, struja, uknjizen. Prodaje se plac u Ostruznici, dozvoljena gradnja. Ima struje, vode, gasovod prolazi pored parcele.... više

123.100€ (39 €/m²)

  • 3100m²

Čukarica, Bele vode, Filipa Hristića, 6a, 90000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 128731, struja, uknjizen, plac. Uknjizen, dozvoljena gradnja, obezbedjen pristupni put i infrastruktura. Maksimalna spratnost... više

90.000€ (150 €/m²)

  • 600m²

Čukarica, Sremčica, Seoskih zadruga, 10a, 37000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 29206, struja, kanalizacija, uknjizen, njiva. Plac se nalazi na 350m od centra Sremcice. Gradjevinsko zemljiste sa frontom do... više

37.000€ (37 €/m²)

  • 1000m²

Rakovica, Resnik, Adama Lalica, 20a, 240000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 116498, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. Izuzetna prilika, Suncani breg, odlicna lokacija za stambenu izgradnju. Informacija... više

240.000€ (120 €/m²)

  • 2000m²

mogucnost adaptacije u dvoiposoban u naselju Braće Jerković ID#5703

Centar, Voždovac, Beograd

Ovakvi stanovi su retkost u ponudi, jer spadaju u funkcionalne stanove ,najbolje pozicionirane u ovom naselju. Okolinu čine velike zelene površine... više

170.000€ (2 786 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 5/10 spratova

Grocka, Vrčin - Dunavska, 42.19a

Vrčin, Grocka, Beograd

Grocka, Vrčin - Dunavska plac/građevinsko zemljište, 42.19a, front prema ulici 34m Prodaje se građevinsko zemljište od 42,19 ari u Dunavskoj... više

210.950€ 0 €/m²)

  • 0m²