Lion, Zvezdara, Beograd
Penthouse, duplex od 157kvm, na V i VI spratu u mirnom delu Liona. I nivo od 100kvm ima: ulazini deo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom... više
385.000€ (2 452 €/m²)
Telep, Novi Sad
Agencijski ID: 119189, III/III, lift, terasa, novogradnja, stambena zgrada. Prodaje se penthouse u novogradnji na Telepu. Zgrada zavrsena u... više
350.000€ (1 682 €/m²)
Liman 4, Novi Sad
Agencijski ID: 129221, III/IV, lift. Prodaja LIMAN 5, fantasican *PENTHOUSE BEZ KOSINA LUX LUX* 175,03 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Cena: DOGOVOR.... više
1€ (0 €/m²)
Liman 4, Novi Sad
Agencijski ID: 126977, IV/IV, lift. Prodaje se SAMO U BEOCITY!**PENTHOUSE U JEDNOM NIVOU** - LUX NOVO ODMAH USELJIV 145 m2. BONUS: 2 velike... više
1€ (0 €/m²)
Karaburma, Beograd
Agencijski ID: 72919, IV/IV, klima, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra. Prodaje se jedinstven lux stan u jednom nivou na Karaburmi.... više
400.000€ (2 285 €/m²)
Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
Čukarica, Banovo brdo - Nikolaja Gogolja 5.0, 232m2, terasa, 5/5, podno grejanje, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi... više
769.990€ (3 318 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijska oznaka stana 1101486, Novi Sad, Centar, 352 m2, trosoban, peti sprat. Penthouse u jednoj od najlepših ulica centra Novog Sada, u... više
1.573.840€ (4 471 €/m²)
Blok 65, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Blok 65 - Đorđa Stanojevića 4.0, 134m2 (terasa 36m2), 12/12, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, podrum, parking, garaža... više
550.000€ (4 104 €/m²)
Centar, Novi Sad
U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji se gradi na odličnoj lokaciji u blizini ulice FUTOSKE PIJACE Ovaj projekat... više
510.554€ (3 381 €/m²)
Telep, Novi Sad
Agencijska oznaka 1102473 - CENA 230.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. -Prodaje se trosoban PENTHOUSE stan na Telepu , blizu Limana 4, u izgradnji,... više
230.000€ (2 211 €/m²)
Centar, Novi Sad
370.697€ (3 369 €/m²)
Centar, Savski Venac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Koce Popovica, 4.0, 202 m2 sa terasom od 15 m2, IV od IV sprata, dupleks, eg, telefon, lift,... više
540.000€ (2 673 €/m²)