Za upit Nis nekretnine pronađeno 1299 oglasa

Plac na putu za Popovac, građevinsko zemljište, 28 ari

Medoševac, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac na putu za Popovac, 28 ari. Plac je građevinsko zemljište, pravougaonog oblika i izlazi na sporedni put. U blizini su priključci... više

29.000€ (10 €/m²)

  • 2800m²

PLAC 14,5a u urbanom delu, Gabrovački put, 500m od Restorana Bolji Život

Gabrovačka reka, Palilula, Niš

Na prodaju plac 14,5a u urbanom delu grada, do asfalta na Gabrovačkom putu, udaljen svega 500m od Restorana Bolji Život, sa izlazom na 2 glavne... više

35.000€ (24 €/m²)

  • 1450m²

Novogradnja, niška pivara, 2.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 71.01 m2. Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

132.080€ (1 860 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 71m²
  • 1/2 spratova

Plac 878m2, Niška Banja, Prva Kutina

Prva Kutina, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u Prvoj Kutini. Plac je površine 878m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Plac je gradsko građevinsko zemiljište. U blizini... više

9.000€ (10 €/m²)

  • 878m²

Novogradnja, niška pivara, 1.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 46.4 m2. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

86.310€ (1 876 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

Plac za gradnju, industrijska zona, kod Yure 4310m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac, gradsko građevinsko zemljište u industrijskoj radnoj zoni Donje Međurovo, pored Yure i Shinvona. Plac se nalazi pored... više

156.000€ (36 €/m²)

  • 4310m²

Dvosobni stan 61 m2, kod škole Učitelj Tasa

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju dvosobni stan 61 m2, na četvrtom spratu, starije kvalitetne zgrade sa liftom. Stan se nalazi u jednom od najlepših delova grada,... više

113.000€ (1 852 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 4/6 spratova

4.0, Duplex, Crveni Pevac

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju červorosoban stan na lepoj, lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi na Crvenom Pevcu, na par minuta hoda... više

123.000€ (1 732 €/m²)

  • 4 soba
  • 71m²
  • 6.sprat

Čair, troiposoban stan

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju stan na Čairu, najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini čairkog parka, vrtića, osnovne... više

134.000€ (1 576 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 85m²
  • 4/4 spratova

Građevinsko zemljište 53.656 m2, u blizini Trupalske petlje

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju građevinsko zemljište u blizini Trupalske petlje, 53.656 m2. Nalazi se u blizini Naisa,ispod samog auto-puta, sa izlaskom na lokalni... više

2.682.800€ (50 €/m²)

  • 53656m²

Plac - poljop. zemljište, Gabrovac, 2.168 m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac, trenutno poljoprivredno zemljište, iznad Gabrovca u delu ka vojnom objektu na Delijskom Visu, odličnog pravougaonog... više

11.000€ (5 €/m²)

  • 2168m²

Plac za gradnju, 1400m2, put za Gornju Toponicu

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan plac za gradnju porodične kuće, gradsko građevinsko zemljište na Toponičkom putu površine 1400m2. Front do glavne ulice oko... više

59.000€ (42 €/m²)

  • 1400m²