Za upit Nis nekretnine pronađeno 1299 oglasa

Odličan trosoban stan u kući. 93m2, 3.sprat- potkrovlje, Duvanište

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju komforan, trosoban, stan u kući u izuzetno traženom delu grada u Duvaništu. Pogodan je za izdavanje i porodično stanovanje. Blizu... više

125.000€ (1 344 €/m²)

  • Garsonjera
  • 93m²
  • Prizemlje/3 spratova

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 69.21m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

124.578€ (1 805 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 1/3 spratova

Novogradnja, dvoiposoban stan, Rasadnik, 56,5 m2, III sprat

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na III spratu... više

116.390€ (2 078 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 3/4 spratova

Lux novogradnja, naselje Duvanište, trosoban stan 61.57m2 drugi sprat

Duvanište, Medijana, Niš

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini... više

140.284€ (2 158 €/m²)

  • Garsonjera
  • 65m²
  • 4/4 spratova

Novogradnja, Dvosoban, Palilula, Parking, PDV, lift

Kalač brdo, Palilula, Niš

Eksluzivna prodaja stana u izgradnji na Paliluli, sa panoramskim pogledom na grad. Durmitorska ulica, u neposrednoj blizini Hotela „Tami residence“... više

69.400€ (1 779 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 1/5 spratova

Trosoban stan 78m2, centar, kod crkve Sv. Luka

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan 78m2, vodi se kao poslovni prostor, na jednoj od najtraženijih lokacija, u blizini crkve Sv. Luka. Stan se nalazi na... više

165.000€ (2 115 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 2/4 spratova

Na prodaju dvoiposoban stan u kući na Panteleju, 60m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposobni stan na prvom spratu kuće na Panteleju, ukupne površine 60m2. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,... više

123.720€ (2 062 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 1/3 spratova

Troiposoban stan 64m2, Crveni Pevac

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju troiposoban stan 64m2, u blizini Bulevarskog parka, Čaira, bolnice i centra grada. Stan se nalazi na petom spratu, kvalitetne starogradnje... više

120.000€ (1 875 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 64m²
  • 5/5 spratova

Pantelej 33m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Jednoiposoban stan, površine 33m2, u prizemlju stambene zgrade novijeg datuma na Somborskom bulevaru. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog... više

73.000€ (2 212 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • Prizemlje/4 spratova

Lux - novogradnja, četvorosoban stan, 101,26 m2, garaža,parking mesto, Branko

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju četvorosoban stan u modernom porodičnom kompleksu sa ukupno 6 stanova iste strukture, raspoređenih u dve lamele, na 3 nivoa, na odličnoj... više

167.079€ (1 654 €/m²)

  • 4 soba
  • 101m²
  • 2/3 spratova

NOVOGRADNJA U DURLANU, TROSOBAN, EG, PDV, PARKING

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar.... više

138.210€ (2 229 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 4/5 spratova

Izvanredan trosoban stan u kući u Apelovcu, 100 m2

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju prelep trosoban stan u kući, u blizini Niške pivare i restorana Vazdušna banja, površine 87 plus 13m2. Stan se nalazi u prizemlju... više

135.000€ (1 350 €/m²)

  • 3 soba
  • 100m²
  • Prizemlje/4 spratova