Za upit Nis nekretnine pronađeno 1299 oglasa

Lokal, blizu Čaira

Gradska bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju odličan lokal u blizini Čaira i kliničkog centra, odličan za izdavanje. Nalazi se u novogradnji, u prizemlju, bez ulaganja, inače... više

298.000€ (1 763 €/m²)

  • 169m²
  • Prizemlje/5 spratova

Plac na Čamurlijskom putu, 67,32 ara

Gornja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac na Čamurlijskom putu, 67,32 ara. Plac se nalazi u delu predviđenom za izgradnju poslovnih objekata i celom širinom izlazi na... više

255.000€ (37 €/m²)

  • 6732m²

Plac, Gornja Vrežina 1754m2

Gornja Vrežina , Pantelej, Niš

Na prodaju plac u Nišu, u Gornjoj Vrežini, pored autoputa. Plac je poljoprivredno zemljište. Površina placa je 1754m2, uknjižen, privatna svojina... više

75.000€ (42 €/m²)

  • 1754m²

Na prodaju zemljište 2100m2, Novo selo

Novo selo, Palilula, Niš

Na prodaju plac u Novom Selu, Naselje Deveti maj, površine 2100m2 tj. 21 ar. Nalazi se pored asfaltnog puta. Vodi se kao poljoprivredno zemljište.... više

42.000€ (20 €/m²)

  • 2100m²

Porodična kuća u Donjem Vlasu 200m2

Donje Vlase, Palilula, Niš

Prodaje se porodična kuća u Donjem Vlasu korisne površine 200m2. Parcela na kojoj je kuća je 820m i na delu parcele je zasad vinove loze. Kuća... više

111.499€ (557 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Plac 15 ari, Niška Banja

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju odličan plac na Jelašničkom putu. Plac je gradsko građevinsko zemljište, ukupne površine 1515m2. Nalazi se u delu koji je predviđen... više

55.000€ (36 €/m²)

  • 1515m²

Kuća od 275m2 u centru grada u blizini Oficirskog doma

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju porodična kuća u centru Niša u neposrednoj blizini Oficirskog doma i keja! Kuća je spratna, ukupne površine 275 m2 i sastoji se od... više

330.000€ (1 200 €/m²)

  • 275m²
  • Prizemlje

Plac - parcela, građ.zemljište, Popovac, površina 18380m2

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju parcela u Popovcu. desetak minuta vožnje od centra grada, uknjižene površine 1,84 hektara. Plac je gradsko građevinsko zemljište.... više

370.000€ (20 €/m²)

  • 18380m²

Plac, Donje Vlase, 833 m2

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju plac na putu za Donje Vlase, površine 833 m2. Vodi se kao gradsko građevinsko zemljište. Vikend naselje. U okruženju ima objekata.... više

27.000€ (32 €/m²)

  • 833m²

Na prodaju plac, površine 1100 m2, Lalinac

Lalinac, Palilula, Niš

Na prodaju plac u selu Lalinac, površine 1100m2. Uknjižen kao zemljište u građevinskom podrucju, pravilnog pravouganog oblika. Nalazi se u samom... više

11.000€ (10 €/m²)

  • 1100m²

Plac, površine 496m2, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 496m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u blizini druge česme i asvaltnog puta sa pogledom... više

8.500€ (17 €/m²)

  • 496m²

Lokal, Bubanj,19m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju ulični lokal na Bubnju, pored stadiona FK “Car Konstantin” površine 19m2. Sastoji se od jedne veće višenamenske prostorije i mokrog... više

36.100€ (1 900 €/m²)

  • 19m²
  • Prizemlje