Za upit Nis nekretnine pronađeno 1299 oglasa

Kuća u centru Niša

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju kuća u samom centru Niša, nalazi se u manjoj, mirnoj ulici između hotela Ambasador i Suda, idealna kako za stanovanje, tako za poslovni... više

270.000€ (1 636 €/m²)

  • 165m²
  • Prizemlje

1.5,Duvanište

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u mirnoj ulici u blizini Tržnog... više

48.000€ (1 411 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 10/10 spratova

Novogradnja, Donja Vrežina, Parking, PDV

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti... više

104.360€ (1 768 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • Prizemlje/4 spratova

Odličan trosoban stan, na mirnoj lokaciji

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Funkcionalan porodični stan na mirnoj lokaciji. Odlična povezanost sa gradom. Prodaje se komforan trosoban stan, savršen za porodični život.... više

133.900€ (1 673 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 2/4 spratova

Kuća u centru Niša, 54m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju kuća u centru Niša. Površina u osnovi je 54m2, plus galerija. Taj deo je polovina celokupnog objekta, sa urednim papirima o izdvajanju.... više

149.500€ (2 768 €/m²)

  • 54m²
  • 1/2 spratova

Kuća Donji Komren sa pomoćnim objektom

Donji Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji u naselju Donji Komren, strukture Po+Pr+I+Pk, površine u osnovi 123m2, ukupne površine 369m2... više

160.000€ (433 €/m²)

  • 369m²
  • Prizemlje

Prizemna kuća, kod glavne autobuske stanice, 79 m2

Beograd mala, Crveni krst, Niš

Na prodaju prizemna kuća od 60 m2 kod koje je započeto renoviranje, kao i ozakonjenje i uređenje na parceli. Sastoji se od... više

35.000€ (443 €/m²)

  • 79m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan 56 m2 u centru Niške Banje

Niška banja, Niška banja, Niš

Prodaje se salonski dvosoban stan u centru Niške Banje nadomak šetališta, na prvom spratu u kući, uknjižene površine 56m2. Stan se sastoji... više

90.000€ (1 607 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 1.sprat

Poslovni Prostor, Donje Međurovo

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju poslovni prostor na samom ulasku u Donje Međurovo. Na odličnoj je poziciji, pogodan za obavljanje različitih delatnosti (magacin,... više

280.000€ (213 €/m²)

  • 1311m²
  • Prizemlje

Tripleks u užem centru grada

Obilićev venac, Medijana, Niš

Niš, Medijana, Obilićev venac, prodaje se stan od 108m2 u tri nivoa, na odličnoj lokaciji. Sastav stana: vpr) Ulazni hodnik, dnevna soba sa... više

160.000€ (1 481 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 108m²
  • vp/3 spratova

Luksuzan, trosobni stan, 134m2

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaju luksuzno opremljen stan na drugom spratu novoizgrađenog objekta, površine 134m2. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom... više

216.500€ (1 615 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 134m²
  • 2/2 spratova

Plac put za Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju plac koji se nalazi na putu za Donje Vlase, u neposrednoj blizini Hotela Svetlost. Plac se vodi kao poljoprivredno... više

21.000€ (9 €/m²)

  • 2314m²