Za upit Nis nekretnine pronađeno 1299 oglasa

Stan 84m2, Vizantijski bulevar

Park Svetog Save, Medijana, Niš

Na prodaju stan 84m2 na sedmom spratu zgrade sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe,... više

181.000€ (2 154 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • 7.sprat

Novogradnja sa pogledom na Nišavu, 64,42 m2

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

U neposrednoj blizini fakulteta, u mirnom i centralnom delu grada, nalazi se stambeni objekat projektovan da obezbedi maksimalnu udobnost i... više

157.830€ (2 466 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 5/5 spratova

Stan 54m2 u blizini parka Čair

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan novije gradnje na top lokaciji u blizini parka Čair i centra grada, 54 m2, cg, stolarija drvo-aluminijum, blind vrata,... više

135.000€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 7/7 spratova

Trospratna kuća u Durlanu, odlična lokacija, 300 m2, na placu od 373 m

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju kvalitetno građena kuća u mirnom delu Durlana, blizu Nišave, prizemlje i dva sprata, plus potkrovlje, lepljena sa... više

198.500€ (661 €/m²)

  • 300m²
  • 3/3 spratova

Vikendica, Bubanj - Novo groblje, 100m2, 55ari

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju vikendica na Bubnju u neposrednoj blizini Novog groblja. Ukupna površina placa je oko 55ari, vikendica ima oko 100m2 (51m2 u osnovi,... više

39.998€ (399 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Na prodaju plac 520 m2, Donja Trnava

Donja Trnava, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac 520 m2 u blizini glavnog puta s pravom nužnog prolaska. Plac je poljoprivredno zemljište. Priključci za vodu i struju su u neposrednoj... više

4.150€ (7 €/m²)

  • 520m²

Nov 2.5 stan, 64.7m2, Somborska, Pantelej

Somborska, Pantelej, Niš

Niš, Pantelej, Somborska - Na prodaju 2.5 stan u novogradnji, 64.7m2 na sjajnoj lokaciji na Panteleju, blizu raskrsnice Somborske sa Studeničkom... više

121.300€ (1 895 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • Prizemlje/4 spratova

Palilula, kuća, 63 m2, ta

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju prizemna kuća na Paliluli u blizini ambulante Rasadnik na deset minuta hoda od centra grada. Porodična stambena zgrada je u osnovi... više

40.000€ (634 €/m²)

  • 63m²
  • 1/1 spratova

Plac na prodaju, 1903 m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac 1903 m2 na Gabrovackom putu u blizini restorana Bolji Zivot, ograđen žičanom ogradom sa kapijom, plac ima izvedenu struju,... više

62.000€ (32 €/m²)

  • 1903m²

Plac, Donja Vrežina 9.97 ari

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju plac u Donjoj Vrežini 9.97 ari,gradsko građevinsko zemljište,dozvoljena gradnja.Nalazi se u naseljenom mestu,ima izlaz na asfaltiranu... više

51.500€ (51 €/m²)

  • 997m²

Plac, Donja Trnava

Gornja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Donjoj Trnavi, površine 1362m2. Plac se vodi kao poljoprivredno zemljiste. U blizini placa se nalaze priključci za struju... više

5.000€ (3 €/m²)

  • 1362m²

Na prodaju plac 4450m2, Palilula Donjovlaška

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju plac površine 4450m2 , uknjižen kao poljoprivredno zemljište . Plac se nalazi do same ulice na od placa 100 m nalazi se komunalna... više

69.000€ (15 €/m²)

  • 4450m²