Za upit Nis nekretnine pronađeno 1299 oglasa

Kuća na Ledenoj Steni 251m2

Ledena stena, Palilula, Niš

Prodaje se porodična kuća u blizini NIS-ove pumpe bruto površine 251m2 na Ledenoj Steni. Parcela na kojoj se nalazi kuća je 322m2. Kuća se sastoji... više

189.000€ (752 €/m²)

  • 251m²
  • Prizemlje/2 spratova

Poslovno stambeni objekat, 1200 m2 na 15 ari placa, Crveni Krst

Ratko Jović, Crveni krst, Niš

Na prodaju poslovno-stambeni prostor u Nišu, izuzetnih arhitektonskih rešenja sistem jelke, odnosno prelivanje krovova, jedan na drugi. Objekat... više

430.000€ (358 €/m²)

  • 1200m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća,103m2, Gornji Matejevac

Gornji Matejevac, Pantelej, Niš

Prodaje se kuća površine 103m2 kao i dva pomoćna objekta, na parceli površine 485m2. Kuća se sastoji od prizemlja i prvog sprata. Prizemlje... više

82.500€ (800 €/m²)

  • 103m²
  • Prizemlje

Novogradnja, Čalije

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Čalije. U blizini su osnovna škola, obdanište, autobuska stajališta...Stan je projektovane površine 47.60m2... više

98.100€ (2 087 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1.sprat

Novogradnja 1.5, 46.5 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 46.5 m2. Nalazi se na četvrtom spratu zgrade sa liftom... više

88.350€ (1 920 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 4/4 spratova

Novogradnja, dvosoban stan, Rasadnik, 45,8 m2, I sprat

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na prvom spratu... više

94.348€ (2 096 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1/4 spratova

Novogradnja Donja Vrežina 49,28m2-Drugi sprat

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Prodaje se kvalitetno građena stambena zgrada u mirnom delu grada, u naselju Donja Vrežina. Osnovne karakteristike objekta su Spratnost: Po... više

98.560€ (2 011 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 49m²
  • 1/3 spratova

Plac, Industriska zona, prema Medoševcu

Mašinska industrija, Palilula, Niš

Na prodaju plac u industrijskoj zoni prema Medoševcu, pravougaonog oblika, na ravnom zemljištu, pogodan za izgradnju poslovnog objekta.... više

22.000€ (17 €/m²)

  • 1259m²

Jednoiposoban stan 72m2, Čalije

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju nov jednoiposoban 72m2, stan u Čalijama, u blizini kružnog toka koji seče Matejevački put i Bul.Sv. Pantelejmona. Stambena površina... više

108.200€ (1 502 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 72m²
  • 5/1 spratova

Odličan kompletno renoviran stan kod Gradske bolnice, 68m2, 8.sprat

Gradska bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji kod Gradske bolnice. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih... više

153.000€ (2 250 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • Prizemlje/9 spratova

Plac, površine 2121m2, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 2121m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, idealan za gradnju porodične kuće ili vikendice.... više

12.000€ (5 €/m²)

  • 2121m²

Stan Palilula 67m2, II sprat

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan 67m2 u blizini Palilulske pijace i NKC-a. Stan se nalazi u kvalitenoj zgradi starije gradnje na drugom spratu sa... više

128.000€ (1 910 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 2/10 spratova