Za upit Nis nekretnine pronađeno 1301 oglasa

Novogradnja Donja Vrežina 49,28m2-Drugi sprat

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Prodaje se kvalitetno građena stambena zgrada u mirnom delu grada, u naselju Donja Vrežina. Osnovne karakteristike objekta su Spratnost: Po... više

98.560€ (2 011 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 49m²
  • 1/3 spratova

Plac, Industriska zona, prema Medoševcu

Mašinska industrija, Palilula, Niš

Na prodaju plac u industrijskoj zoni prema Medoševcu, pravougaonog oblika, na ravnom zemljištu, pogodan za izgradnju poslovnog objekta.... više

22.000€ (17 €/m²)

  • 1259m²

Jednoiposoban stan 72m2, Čalije

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju nov jednoiposoban 72m2, stan u Čalijama, u blizini kružnog toka koji seče Matejevački put i Bul.Sv. Pantelejmona. Stambena površina... više

108.200€ (1 502 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 72m²
  • 5/1 spratova

Odličan kompletno renoviran stan kod Gradske bolnice, 68m2, 8.sprat

Gradska bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji kod Gradske bolnice. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih... više

153.000€ (2 250 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • Prizemlje/9 spratova

Na prodaju dvoiposoban stan u kući na Panteleju, 60m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposobni stan na prvom spratu kuće na Panteleju, ukupne površine 71m2. Stan se sastoji iz prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i... više

146.400€ (2 061 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 71m²
  • 1/3 spratova

Kuća u izgradnji, "ključ u ruke", 160 m2, plac 374 m2, Mramorsko Brdo

Mramor, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u izgradnji, na ravnoj i mirnoj lokaciji na Mramorskom Brdu. Na placu od 374 m2, gradi se moderna kuća sa... više

112.500€ (703 €/m²)

  • 160m²
  • 1/1 spratova

Stan 84m2, Vizantijski bulevar

Park Svetog Save, Medijana, Niš

Na prodaju stan 84m2 na sedmom spratu zgrade sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe,... više

181.000€ (2 154 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • 7.sprat

Novogradnja sa pogledom na Nišavu, 64,42 m2

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

U neposrednoj blizini fakulteta, u mirnom i centralnom delu grada, nalazi se stambeni objekat projektovan da obezbedi maksimalnu udobnost i... više

157.830€ (2 466 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 5/5 spratova

Građevinsko zemljište u blizini spomenika na Čegru, 642 m2

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju građevinsko zemljište u blizini spomenika na Čegru. Plac je površine 642 m2 i pravilnog je oblika. Sa placa se pruža nezaklonjeni... više

15.000€ (23 €/m²)

  • 642m²

Trospratna kuća u Durlanu, odlična lokacija, 300 m2, na placu od 373 m

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju kvalitetno građena kuća u mirnom delu Durlana, blizu Nišave, prizemlje i dva sprata, plus potkrovlje, lepljena sa... više

198.500€ (661 €/m²)

  • 300m²
  • 3/3 spratova

Fin plac za gradnju, 1615m2, Fazanerija, Podvinik

Fazanerija, Pantelej, Niš

Na prodaju lep plac za gradnju u vikend naselju Fazanerija na Podviniku. Ukupna površina placa je 1615m2. Vodi se kao gradsko građevinsko zemljište.... više

41.500€ (25 €/m²)

  • 1615m²

Plac, Put za Trupale

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac na putu za Trupale. Plac izlazi na glavni put (47 metara front) sa jedne strane i na sporedni sa druge (101 m).... više

175.000€ (40 €/m²)

  • 4375m²