Za upit Nis nekretnine pronađeno 1301 oglasa

Plac, Novo Selo

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju lep plac u Novom Selu (naselje 9.Maj). Plac se nalazi u neposrednoj blizini škole, na nekih 400 metara od puta koji vodi za Merošinu.... više

40.000€ (17 €/m²)

  • 2300m²

Četvorosoban prelep stan, 108m2, 4.sprat, blizu Palilulske pijace

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju prelep, komforan, četvorosoban stan, uknjižene površine 108m2. Nalazi se na Paliluli, u blizini Palilulske pijace, na odličnoj lokaciji... više

149.500€ (1 384 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²
  • 4/6 spratova

Luksuzna porodična kuća, domaćinstvo, 3 ara plac

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju porodična kuća na odličnoj lokaciji, izolovana od buke u gradu, u neposrednoj blizini pošte u naselju Durlan. Kuća je novije gradnje,... više

257.500€ (953 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje/2 spratova

Trosoban stan 86m2, Durlan

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju trosoban stan 86m2 u kući u Durlanu, u blizini Somborskog bulevara i OŠ Čegar. Stan se nalazi na prvom spratu dvospratne kuće, sa... više

113.400€ (1 318 €/m²)

  • 3 soba
  • 86m²
  • 1/2 spratova

Kuća na Ledenoj Steni 251m2

Ledena stena, Palilula, Niš

Prodaje se porodična kuća u blizini NIS-ove pumpe bruto površine 251m2 na Ledenoj Steni. Parcela na kojoj se nalazi kuća je 322m2. Kuća se sastoji... više

189.000€ (752 €/m²)

  • 251m²
  • Prizemlje/2 spratova

Poslovno stambeni objekat, 1200 m2 na 15 ari placa, Crveni Krst

Ratko Jović, Crveni krst, Niš

Na prodaju poslovno-stambeni prostor u Nišu, izuzetnih arhitektonskih rešenja sistem jelke, odnosno prelivanje krovova, jedan na drugi. Objekat... više

430.000€ (358 €/m²)

  • 1200m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća,103m2, Gornji Matejevac

Gornji Matejevac, Pantelej, Niš

Prodaje se kuća površine 103m2 kao i dva pomoćna objekta, na parceli površine 485m2. Kuća se sastoji od prizemlja i prvog sprata. Prizemlje... više

82.500€ (800 €/m²)

  • 103m²
  • Prizemlje

Novogradnja, Čalije

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Čalije. U blizini su osnovna škola, obdanište, autobuska stajališta...Stan je projektovane površine 47.60m2... više

98.100€ (2 087 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1.sprat

Novogradnja 1.5, 46.5 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 46.5 m2. Nalazi se na četvrtom spratu zgrade sa liftom... više

88.350€ (1 920 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 4/4 spratova

Ekskluzivna ponuda- Luksuzan trosoban stan u samom srcu grada 67m2

Centar, Medijana, Niš

Vrhunski uređen luksuzan trosoban stan površine 67m2. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade u centru Niša. Odiše elegancijom i pažljivo... više

195.000€ (2 910 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 3.sprat

Novogradnja, dvosoban stan, Rasadnik, 53 m2, prizemlje

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se u prizemlju zgrade... više

109.180€ (2 060 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novogradnja, dvosoban stan, Rasadnik, 45,8 m2, I sprat

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na prvom spratu... više

94.348€ (2 096 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1/4 spratova