Donje Medjurovo, Palilula, Niš
Na prodaju lep plac u glavnoj ulici u naseljenom delu Donjeg Međurova. Plac se nalazi na samo par kilometara od centra Niša, pogodan za izgradnju... više
120.000€ (40 €/m²)
Vrtište, Crveni krst, Niš
Na prodaju plac pored glavnog puta prema G.Toponici, trenutno poljoprivredno zemljište, koje prenamenom može biti u svrhu poslovne... više
62.000€ (41 €/m²)
Ledena stena, Palilula, Niš
Na prodaju moderna porodična kuća, savršeno pozicionirana na prestižnoj i mirnoj lokaciji Ledena Stene, izolovana od gradske buke. Kuća novije... više
310.000€ (1 068 €/m²)
Dom zdravlja, Medijana, Niš
Na prodaju deo kuće u Blizini Doma Zdravlja, 131m2. Deo kuće koji se prometuje čini polovina suterena koji se sastoji od ulaznog hodnika,višenamenske... više
180.000€ (1 374 €/m²)
Crveni pevac, Medijana, Niš
Na prodaju trosoban stan 82m2, na Crvenom pevcu, u blizini Lutkarskog Pozorišta. Stan se nalazi na trećem spratu, kvalitetne starogradnje sa... više
148.400€ (1 809 €/m²)
Čair, Medijana, Niš
Na prodaju dvoiposoban stan kod Gradske bolnice, površine 45m2, na sedmom spratu zgrade sa dva lifta. Sastoji se iz hodnika, dnevne sobe, dve... više
101.970€ (2 317 €/m²)
Duvanište, Medijana, Niš
Na prodaju stanu u Duvaništu. Stan ima 72m2 uknjižene površine, po strukturi je komforan trosoban, orijentisan jug-istok. Nalazi se na petom... više
140.000€ (1 944 €/m²)
Staro groblje, Palilula, Niš
Na prodaju kuća na Paliluli, SU,P,I, u neposrednoj blizini DIFa I FZNRa, uknjižene površine 161m2. Nalazi se na odličnoj lokaciji kako za život... više
165.000€ (1 024 €/m²)
Supovac, Crveni krst, Niš
Na prodaju kuća u Supovcu, 15 km od centra Niša, 176 m2 na placu od 14 ari. Nalazi se na uzvišenju sa koga se pruža predivan pogled na Niš.... više
37.100€ (210 €/m²)
Branko Bjegović, Crveni krst, Niš
Na prodaju plac - gradsko građevinsko zemljište površine 452 m2 u nas. Branko Bjegović kod škole i vrtića, u lepom, mirnom i... više
58.000€ (128 €/m²)
Medijana, Niš
Retka prilika na tržištu - Zaboravite na gradsku gužvu dok uživate pored sopstvenog bazena u strogom centru grada. Ova nekretnina od 290m² nudi... više
380.000€ (1 310 €/m²)
Durlan, Pantelej, Niš
Prodaje se kuća na placu od 3,13 ari u Durlanu. Prizemlje i prvi sprat, u osnovi 84m2. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom,... više
250.000€ (1 488 €/m²)