Za upit Nis hitno poslednjih 10 dana pronađeno 932 oglasa

Novogradnja, dvosoban stan, Rasadnik, 45,8 m2, I sprat

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na prvom spratu... više

94.348€ (2 096 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1/4 spratova

Novogradnja, dvoiposoban stan, Rasadnik, 56,5 m2, III sprat

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na III spratu... više

116.390€ (2 078 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 3/4 spratova

Novogradnja, jednosoban stan, Rasadnik, 35,1 m2, II sprat

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju jednosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na drugom spratu... više

72.306€ (2 065 €/m²)

  • 1 soba
  • 35m²
  • 2/4 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

123.327€ (2 371 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 12/15 spratova

Lux novogradnja, naselje Duvanište, trosoban stan 61.57m2 drugi sprat

Duvanište, Medijana, Niš

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini... više

140.284€ (2 158 €/m²)

  • Garsonjera
  • 65m²
  • 4/4 spratova

Lux kuća, kompletno opremljena, Nas.N.Tesla, 256 m2, plac 850 m2

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju jedna od najlepših kuća u Nišu, na mirnoj lokaciji u nas. Nikola Tesla, na lepoj, ravnoj parceli od 850 m2. Moderna... više

330.000€ (1 289 €/m²)

  • 256m²
  • 1/1 spratova

Kuća u izgradnji, "ključ u ruke", 160 m2, plac 374 m2, Mramorsko Brdo

Mramor, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u izgradnji, na ravnoj i mirnoj lokaciji na Mramorskom Brdu. Na placu od 374 m2, gradi se moderna kuća sa... više

112.500€ (703 €/m²)

  • 160m²
  • 1/1 spratova

Pantelej 33m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Jednoiposoban stan, površine 33m2, u prizemlju stambene zgrade novijeg datuma na Somborskom bulevaru. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog... više

73.000€ (2 212 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • Prizemlje/4 spratova

Lux - novogradnja, četvorosoban stan, 101,26 m2, garaža,parking mesto, Branko

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju četvorosoban stan u modernom porodičnom kompleksu sa ukupno 6 stanova iste strukture, raspoređenih u dve lamele, na 3 nivoa, na odličnoj... više

167.079€ (1 654 €/m²)

  • 4 soba
  • 101m²
  • 2/3 spratova

Na prodaju vikendica u Gornjoj Trnavi, 94m2

Gornja Trnava, Crveni krst, Niš

Na prodaju vikendica u Gornjoj Trnavi, ukupne površine 94m2, od čega je 24m2 terasa. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila.... više

26.000€ (276 €/m²)

  • 94m²
  • Prizemlje

Trosoban stan, panoramski pogled, Bulevar

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan na početku Bulevara Nemanjića sa panoramskim pogledom na Nišavu i okruženje. Stan ima 75m2, korisne površine. Nalazi... više

170.000€ (2 266 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 18/19 spratova

Kuća, Kalač brdo, Ekskluzivna prodaja

Kalač brdo, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na odličnoj lokaciji sa prelepim pogledom na grad. Kuća se nalazi na Kalač brdu, u neposrednoj blizini hotela Tami Residense.... više

440.000€ (916 €/m²)

  • 480m²
  • Prizemlje/4 spratova