Za upit nekretnine Sremska Kamenica pronađeno 61 oglasa

Šestosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 154500€

Cardak, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka - 3090028 - Uknjižena manja kuća centralnom delu Čardaka, Sastoji se iz dva nivoa, ali suteren nije uknjižen. Dva dnevna boravka,... više

154.500€ (908 €/m²)

  • 170m²

Dvosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 97850€

Cardak, Sremska Kamenica

UKNJIŽENA kuća u Sremskoj Kamenici, na podlokaciji Čardak, površine 132 m2, korisne površine 101 m2. Kuća je uknjižena 1/1. Plac na Kome se... više

97.850€ (741 €/m²)

  • 132m²

Dvoiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 145000€

Sremska Kamenica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka: 3091248 CENA: 145.000 e + 3% agencijske provizije. Prodaje se kuća površine 64 m2, smeštena na prostranoj parceli od 1.080... više

145.000€ (2 265 €/m²)

  • 64m²

Šestosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 240000€

Sremska Kamenica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 3091380 -CENA 240.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje se odlična, komforna dvojna kuća u blizini policijske škole u Sremskoj... više

240.000€ (1 043 €/m²)

  • 230m²

Kuća SREMSKA KAMENICA, 535600€

Bocke, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-3087081 Uknjižena kuća u Sremskoj Kamenici, u mirnom delu. Kuća se sastoji iz tri etaže, na svakoj etaži se nalazi kuhinja... više

535.600€ (1 716 €/m²)

  • 312m²

Troiposoban stan SREMSKA KAMENICA, 272800€

Sremska Kamenica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 1101517 Cena stana i garaznog mesta sa PDV-om 272.800 e + 3% agencijske provizije. Na manje od deset minuta vožnje od Novog... više

272.800€ (2 200 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 124m²
  • 1/2 spratova

Petoiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 721000€

Sremska Kamenica, Sremska Kamenica

Sremska Kamenica Lux vila+++Agencijska oznaka 3046508 Prodaje se Lux vila , u kojoj se jako kratko živelo. Tri spavace sobe, sa sopstvenim kupatilom,... više

721.000€ (2 363 €/m²)

  • 305m²

Četvorosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 210000€

Cardak, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka - 3091491 - CENA JE 210 000e + AGENCIJSKA PROVIZIJA OD 3%. Uknjižena četvorosobna kuća na Čardaku. Kuća se sastoji od dnevnog... više

210.000€ (1 111 €/m²)

  • 189m²

Četvoroiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 432600€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 3089819 - Uknjižena renovirana spratna kuća na Popovici na placu punom zelenila. U dvorištu je i kvalitetno izgrađena garaža... više

432.600€ (1 966 €/m²)

  • 220m²

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 216000€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1102150 CENA 216.000e + PDV + 3% agencijska provizija. SA PARKING MESTOM U CENI. Na prodaju uknjižen četvorosoban stan na... više

216.000€ (2 250 €/m²)

  • 4 soba
  • 96m²
  • 1/2 spratova

Plac Paragovo-gradjevinski sa dva prilaza

Sremska Kamenica

Na prodaju plac – Paragovo, Petrovaradin (Novi Sad) Prodaje se atraktivan građevinski plac površine 1680 m² na odličnoj lokaciji u naselju Paragovo,... više

168.000€ (100 €/m²)

  • 1680m²

Na prodaju kuca u Sremskoj Kamenici

Sremska Kamenica

Na prodaju kuća u Sremskoj Kamenici – odmah useljiva, bez ulaganja! Prodaje se funkcionalna i očuvana porodična kuća od 220m² stambenog prostora... više

240.000€ (960 €/m²)

  • 250m²