Za upit nekretnine Sremska Kamenica pronađeno 61 oglasa

Petoiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 100000€

Cardak, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka - 3091104 - Cena je 100 000e + agencijska provizija 3%. Uknjižena kuća od 75m2 u mirnom delu Čardaka. Starija kuća je funkcionalna... više

100.000€ (671 €/m²)

  • 149m²

Trosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 824000€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 3090240. Uknjižena prelepa vikendica 119 m2 na ravnom placu od 3238 m2. Vikendica se sastoji od 3 prostorije u donjem delu... više

824.000€ (4 120 €/m²)

  • 200m²

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 223250€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1102152 CENA 223.250e + PDV + 3% agencijska provizija. SA PARKING MESTOM U CENI. Na prodaju uknjižen četvorosoban stan na... više

223.250€ (2 350 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 2/2 spratova

Dvosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 288400€

Bocke, Sremska Kamenica

Sremska Kamenica, Bocke, plac površine 4.061m2 sa vikend kućom od 21m2.+++ Agencijska oznaka 3090882, odličan plac na Bockama. Povšine 4.061m2.... više

288.400€ (13 733 €/m²)

  • 21m²

Trosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 133900€

Cardak, Sremska Kamenica

Uknjižena trosobna kuća na Čardaku (Sremska Kamenica) na placu od 935 m2. Čvrsta gradnja, grejanje na gas, IDS 88546. više

133.900€ (1 912 €/m²)

  • 70m²

Troiposoban stan SREMSKA KAMENICA, 400000€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka: 1100980 Cena stana 400.000eu +3% agencijske provizije. Na prodaju kompletno namešten, uknjižen dupleks sa garažom. Stan... više

400.000€ (2 424 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 165m²
  • 2/3 spratova

Petoiposoban stan SREMSKA KAMENICA, 226600€

Sremska Kamenica, Sremska Kamenica

Uknjižen šestosoban dupleks u vili sa svega tri stana na Tatarskom brdu. U prizemlju je jednoiposoban stan , dok je gore četvorosoban - nema... više

226.600€ (1 294 €/m²)

  • 5.5 soba
  • 175m²
  • Prizemlje/2 spratova

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 173800€

Alibegovac, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka: 1101529 Cena sa PDV-om 173800 + AGENCIJSKA PROVIZJA 3% Prodaje se potpuno nov i odmah useljiv stan u mirnom i modernom naselju,... više

173.800€ (2 200 €/m²)

  • 4 soba
  • 79m²
  • 2/3 spratova

Četvorosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 319300€

Vojinovo, Sremska Kamenica

Kuća novije gradnje , prazna, šestosobna,neuseljavana +++ Agencijska oznaka kuće 3091472 , Sremska Kamenica, Vojinovo .Oglašavamo prodaju šestosobne... više

319.300€ (1 451 €/m²)

  • 220m²

Kuća SREMSKA KAMENICA, 721000€

Centar, Sremska Kamenica

Sremska Kamenica - CENTAR , kuća za adaptaciju sa tri stana, dve parcele, front 25m, dozvoljena gradnja, idealna za poslovni objekat +++... više

721.000€ (1 627 €/m²)

  • 443m²

LOKAL SREMSKA KAMENICA, 280420€

Sremska Kamenica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka - 8089611 Lokal se prodaje se u sirovom stanju, cena je sa PDVom. 150m2. više

280.420€ (1 869 €/m²)

  • 150m²

Četvorosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 140000€

Paragovo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka - 3091129 - CENA JE 140 000e + AGENCIJSKA PROVIZIJA OD 3%. Uknjižena nova kuća na Paragovu u Sremskoj Kamenici. Na lepoj... više

140.000€ (1 521 €/m²)

  • 92m²