Za upit nekretnine Novi Sad pronađeno 2089 oglasa

PRODAJA JEDNOIPOSOBNOG STANA NOVI SAD – LIMAN 2 | 35 m² | LOFT SA GALERIJOM

Liman 2, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Jednoiposoban loft stan 35 m², Liman 2 (Fruškogorska ulica) Na prodaju jednoiposoban stan površine 35 m², smešten... više

112.270€ (3 207 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 17.sprat

PRODAJA STANOVA NOVI SAD . NOVOGRADNJA . JEDNOSOBAN .DVOSOBAN . TROSOBAN .CENTA

Centar, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji se gradi na odličnoj lokaciji u blizini ulice FUTOSKE PIJACE Ovaj projekat... više

252.000€ (3 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 2/4 spratova

Liman 2, Novi Sad

112.270€ (3 207 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 17.sprat

Prodaja dvoiposobnog stana, Centar, pešačka zona, prelepa terasa, moguća zam

Rotkvarija, Novi Sad

Na prodaju je izuzetno atraktivan dvoiposoban stan u samom centru Novog Sada, na samo dva minuta hoda od pešačke zone. Retkost na tržištu zbog... više

142.150€ (2 538 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 3/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Dvosoban stan u Adicama, odlična lokacija, završetak

Adice, Novi Sad

Opis oglasa: Prodaja stana u Adicama po fenomenalnoj ceni! U ponudi je dvosoban stan u izgradnji, u mirnom delu Novog Sada, idealan za porodičan... više

82.261€ (1 869 €/m²)

  • Garsonjera
  • 44m²
  • Prizemlje/2 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

203.877€ (2 682 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 76m²
  • 3/6 spratova

Tozin sokak, Bistrica, 31 m²

Novo Naselje, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – odlična prilika! Prodajem jednosoban stan na Bistrici, u mirnom delu Tozinog sokaka. Stan površine 31 m², funkcionalnog... više

77.250€ (2 491 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • /4 spratova

Četvorosobna kuća NOVI SAD, 262650€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 3090225 - Na prodaju kuća na severnom delu Telepa izmedju Bulevara Patrijarha Pavla i Futoškog puta. Dve odvojene stambene... više

262.650€ (1 641 €/m²)

  • 160m²

Četvoroiposobna kuća NOVI SAD, 257500€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 3090015 - Uknjižena kuća u Adicama. Cena kuće je 250000 e+ agencijska provizija 3 %. Ulaz iz dve ulice. Prizemlje veliki... više

257.500€ (864 €/m²)

  • 298m²

Kuća NOVI SAD, 206000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 3088601 Na prodaju kuća pogodna za rušenje, plac 480 kvadrata, mogućnost zidanja zgrade, prizemlje+sprat+potkrovlje. Širina... više

206.000€ (854 €/m²)

  • 241m²

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 153000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102523 - Cena 153.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se odličan, potpuno namešten jednoiposoban stan na Bulevaru od... više

153.000€ (3 122 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 1/7 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 324800€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102502 - U Novom Sadu, na Grbavici nedaleko od Limanske pijace i Osnovne škole Sonje Marinković, prodaje se nameštеn četvorosoban... više

324.800€ (2 800 €/m²)

  • 4 soba
  • 116m²
  • 3/5 spratova