Za upit nekretnine Novi Sad pronađeno 2089 oglasa

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 224400€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102370, cena nekretnine je 238.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Kej, 68 m2, trosoban, prvi sprat. Jedan od... više

224.400€ (3 300 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 1/6 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 115000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102014 CENA 115.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen manji dvoiposoban stan u Adicama, na samoj granici sa... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 1/3 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 94550€

Telep, Novi Sad

Agencijska šifra 1102202. Cena 94.550 eur + 3% provizije. NOV - odmah useljiv stan u kvalitetnoj novoj zgradi na Telepu. Stan se nalazi u luksuznom... više

94.550€ (3 050 €/m²)

  • Garsonjera
  • 31m²
  • 3/5 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 74000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101976 -CENA 74000 + 3% agencijska provizija . Uknjižen jednosoban stan na Novom Naselju u prelepom okruženju punom zelenila.... više

74.000€ (2 242 €/m²)

  • 1 soba
  • 33m²
  • 6/7 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 145000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 110145 - CENA sa uračunatom provizijom od 3%. u U CENI kuhinja i deo ugradnog nameštaja. Uknjižen lepo uredjen i održavan... više

145.000€ (2 457 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 1/3 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 90000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaja 1101505. CENA stana 90 000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se nov, nikad useljavan jednoiposoban stan od 28m² na odličnoj... više

90.000€ (3 214 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 28m²
  • 6/6 spratova

Četvoroiposoban stan NOVI SAD, 290000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101557 CENA 275 000 e +3% agencijska provizija. Stan se prostire na 5.spratu jedne zgrade i na 6.spratu druge,dva ulaza.U... više

290.000€ (2 230 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 130m²
  • 5/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 180000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1100945 CENA: 180.000 e + agencijska provizija od 3 %. Prelep trosoban dupleks kompletno namešten. Na prodaju izuzetno... više

180.000€ (2 571 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 5/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 188100€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100899 -CENA 188.100eu +3% agencijske provizije. KOMPLETNO OPREMLJEN Prodaje se fantastičan TROSOBAN stan blizu Sajma i... više

188.100€ (3 300 €/m²)

  • 3 soba
  • 57m²
  • 2/8 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 130000€

Adice, Novi Sad

ADICE -TROSOBAN STAN. Agencijska oznaka 1064119. CENA 130.000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se trosoban stan u prizemlju manje zgrade... više

130.000€ (2 241 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • Prizemlje/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 275000€

Liman 3, Novi Sad

****LIMAN , LUX, TROSOBAN. Agencijska oznaka 1100970. Cena 275000 +agencijska proviyija 3%. Retko u prodaji ovako lep trosoban stan na Limanu... više

275.000€ (3 055 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 3/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 144200€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100504 CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju uknjižen, četvorosoban stan, na top lokaciji u centru... više

144.200€ (2 486 €/m²)

  • 4 soba
  • 58m²
  • 5/6 spratova