Za upit nekretnine Novi Sad pronađeno 2089 oglasa

Sremski Karlovci , Zanoš - Ekskluzivna porodična kuća ID#3000054

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremski Karlovci - Zanoš. Izdvajamo iz ponude ekskluzivnu, novu porodičnu kuću visokog kvaliteta gradnje sa pomoćnim stambenim objektom za odmor.... više

679.800€ (5 395 €/m²)

  • 126m²

Novi Sad, Sajam kompleks - Odličan trosoban stan ID#1001169

Sajam, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, po strukturi trosoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih... više

280.000€ (3 589 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 1/12 spratova

Novi Sad, Adamovićevo naselje - Uknjižen troiposoban stan ID#1001181

Adamovićevo Naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Aranj Janoša. Uknjižen troiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara cara Lazara, Bulevara Evrope, Kliničkog... više

123.600€ (2 575 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 48m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001197

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, komforan jednoiposoban stan u neposrednoj blizini glavne autobuske i... više

118.450€ (3 037 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 13/18 spratova

Nov, odličan raspored, fantastičan pogled, povrat PDV-a

Petrovaradin, Novi Sad

Prodaje se stan u Petrovaradinu na prestižnoj lokaciji. Nova zgrada, odlični projekti, fantastičan pogled. Upotrebna dozvola. U fazi uknjiženja.... više

229.200€ (2 269 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • Potkrovlje/1 spratova

Građevinski plac 2.140m², Livade, Novi Sad, 65 EUR/m²

Sremska Kamenica, Novi Sad

Prodaje se uknjižen plac 1/1 ukupne površine 2.140 m² (21,4 ari) u mirnom i atraktivnom delu Sremske Kamenice - na Livadama, po ceni od 65 EUR/m².... više

139.100€ 0 €/m²)

  • 0m²

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | STANOVI U IZGRADNJI SAJMIŠTE | GARSONJERA | DVOS

Banatić, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više

203.678€ (3 573 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 1.sprat

Prodaje se dvosoban stan na Grbavici

Grbavica, Novi Sad

Na prodaju kompletno namešten dvosoban stan na Grbavici, 53m2. Uknjižen Odmah useljiv Kompas nekretnine Vaš pouzdan partner u prodaji i izdavanju... više

143.210€ (2 702 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 6/6 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – novogradnja Detelinara, jednosobni, dvosobni i tro

Detelinara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Moderna novogradnja na Detelinari, jednosobni, dvosobni i trosobni stanovi 21–57m² Ako tražite moderan i luksuzan... više

85.399€ (3 415 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 25m²
  • Prizemlje

Prodaja stanova Novi Sad – Dvosoban stan 41m², Bulevar Oslobođenja, renovir

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je odličan, kompletno renoviran i namešten dvosoban stan površine 41m², smešten na 5. spratu zgrade sa liftom... više

158.610€ (3 868 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 5.sprat

Prodaje se trosoban lux potpuno namešten stan sa parking mestom Telep 85m2

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja luksuznog trosobnog stana površine 85m2 u smešten u modernoj zgradi novogradnje na Telepu, jednoj od najtraženijih lokacija... više

255.500€ (3 005 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 4/6 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Adice – četvorosoban stan 78m2, nov, namešten, par

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je moderan četvorosoban stan u naselju Adice, odlična lokacija za miran porodičan život. Nekretnina predstavlja... više

163.200€ (2 092 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 78m²
  • 1/2 spratova