Za upit nekretnine Nis pronađeno 1306 oglasa

Na prodaju parcela - šumsko zemljište, veoma blizu magistralnog puta u

Sićevo, Niška banja, Niš

Na ponudi je parcela na odličnoj lokaciji i blizu magistralnog puta u Sićevu, površine 2.071 m2, koja prenamenom, može biti... više

17.000€ (8 €/m²)

  • 2071m²

Plac u Niškoj Banji, Železnička ulica, pored asvalta, 3.669 m2

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju plac - gradsko građevinsko zemljište, za poslovnu namenu, pravougaonog oblika ukupne površine 3.669 m2 sa izlaskom... više

68.600€ (18 €/m²)

  • 3669m²

Plac, poljoprivredno zemljište, Matejevački put, 3419 m2

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju parcela površine 3419m2, pravougaonog oblika,vodi se kao poljoprivredno zemljište, 200 met. od puta ka Donjem Matejevcu. Udaljena... više

34.000€ (9 €/m²)

  • 3419m²

Mramor, veoma povoljno, plac, 4896 m2

Mramor, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Mramorskom brdu, u blizini fabrike ,,Austroterm”. Plac se nalazi na oko 350 metara od glavnog puta Niš- Prokuplje. Plac... više

14.700€ (3 €/m²)

  • 4896m²

PLAC, PALILULA, 17ari, POVOLJNO

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Paliluli, između Kovanlučke i Belopalanačke ulice. Vrlo lepa lokacija sa panoramskim pogledom na grad. VRLO POVOLJNO! Plac... više

15.000€ (8 €/m²)

  • 1718m²

Gradsko gradjevinsko zemljište, 944m2, Podvinik

Podvinik, Pantelej, Niš

Na prodaju deo parcele, gradsko gradjevinsko zemljište površine 944m2, na odličnoj lokaciji za gradnju porodične kuće ili vikendice. Plac je... više

30.000€ (31 €/m²)

  • 944m²

Plac, Belotinac, 2500m2

Doljevac, Doljevac, Niš

Na prodaju odličan plac, pravougaonog oblika u Belotincu, opština Doljevac na finoj lokaciji za porodično stanovanje. Nalazi se u mirnom delu,... više

21.600€ (8 €/m²)

  • 2500m²

Novogradnja, niška pivara, 2.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 64,32 m2. Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

119.640€ (1 869 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 1/2 spratova

4.0, Pantelej, Studenička, Lift

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju prelep veliki neuseljavan stan na odličnoj lokaciji na Panteleju. U blizini su razne trgovine, kafići, Lidl, autobuska stajališta...... više

180.000€ (1 208 €/m²)

  • 4 soba
  • 149m²
  • 4/4 spratova

Parcela 51,8ari, Malča, na putu za Knez Selo

Malča, Pantelej, Niš

Na prodaju poljoprivredno zemljište na lokalnom putu Malča- Knez Selo. Obradivo je zemljište, u ponudi su dve parcele, koje su međusobno odvojene... više

33.000€ (6 €/m²)

  • 5179m²

Poslovni prostor, 135 m2, Čair

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju poslovni prostor od 135m2, u stambeno-poslovnom objektu PO+P+3 i PO+P+6 u neposrednoj blizini Čaira. Lokacija je idealna za sve vrste... više

286.000€ (2 118 €/m²)

  • 135m²
  • Prizemlje

Plac, Vikend naselje Popovac

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju lep plac u vikend naselju Popovac (u pravcu prema Trupalu). Od glavnog asfaltiranog puta udaljen je nekih 300 m. Sastoji se od dve... više

24.000€ (5 €/m²)

  • 4038m²