Za upit nekretnine Nis pronađeno 1306 oglasa

2.0 stan na Bulevaru Nemanjića

Medijana, Niš

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 2.0 stan, 59m2, na 8. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne... više

123.800€ (2 098 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 8/9 spratova

Plac, Donja Trnava

Gornja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Donjoj Trnavi, površine 1362m2. Plac se vodi kao poljoprivredno zemljiste. U blizini placa se nalaze priključci za struju... više

5.000€ (3 €/m²)

  • 1362m²

Kuća, Durlanska Pijaca

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju kuca u neposrednoj blizini Durlanske pijace. Kuca je povrsine 100m2 u osnovi, ukupne povrsine oko 300m2.... više

350.000€ (1 166 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje

Stambeno poslovni objekat, Donja Vrežina

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stambeno poslovni objekat u naselju Donja Vrežina u blizini Svrljižanke. Pogodan je za porodično stanovanje i obavljanje više delatnosti.... više

360.000€ (514 €/m²)

  • 700m²
  • 2.sprat

Kuca, naselje, Ratko Jovic

Ratko Jović, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuca u lepoj, mirnoj ulici u naselju Ratko Jovic. U blizini se nalaze autobuska stajalista, prodavnice,skretanje za aerodrom, izlazak... više

130.000€ (650 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Na prodaju plac sa započetim objektom u Donjem Međurovu 4,61a

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju plac sa započetim objektom u Donjem Međurovu. Površina placa je 461m2, pogodan je za izgradnju kuće. U blizini su kuće tako da je... više

41.000€ (88 €/m²)

  • 461m²

Spratna kuća, Gornji Komren, 170 m2, 454 m2 placa

Gornji komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju spratna pr i sprat kuća kvalitetne gradnje, u centru Gornjeg Komrena, na placu sa pomoćnim objektom. Prizemlje se sastoji... više

102.000€ (600 €/m²)

  • 170m²
  • Prizemlje

Na prodaju porodična kuća 300m2

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju porodićna kuća u mirnom delu naselja 9.Maj, površine 300m2, Pr, 1, Pk. Kuća se nalazi na placu od 4,3ara. Prizemlje kuće kao i prvi... više

217.000€ (723 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje

Odličan lokal, kompletno opremljen, izdat, 156m2, centar, top ponuda

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan lokal u centru, u Dušanovom Bazaru. Pogodan za obavljanje raznih delatnosti, predstavništva, advokatske kancelarije, ordinacije,... više

180.000€ (1 153 €/m²)

  • 156m²
  • Prizemlje/5 spratova

Plac u Donjem Vlasu, 659 m2

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju plac u Donjem Vlasu površine 659m2. Plac je poljoprivredno zemljište, pravilnog pravougaonog oblika i nalazi se u neposrednoj blizini... više

8.000€ (12 €/m²)

  • 659m²

Porodična kuća kod Apelacionog suda 312m2

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća sa parcelom površine 252m2, na odličnoj lokaciji, kod apelacionog suda. Objekat je bruto površine u osnovi 104m2,... više

309.000€ (990 €/m²)

  • 312m²
  • Prizemlje

Na prodaju parcela - šumsko zemljište, veoma blizu magistralnog puta u

Sićevo, Niška banja, Niš

Na ponudi je parcela na odličnoj lokaciji i blizu magistralnog puta u Sićevu, površine 2.071 m2, koja prenamenom, može biti... više

17.000€ (8 €/m²)

  • 2071m²