Za upit nekretnine na prodaju Nis pronađeno 1298 oglasa

Plac za vikendicu, Sićevo, 1322 m2

Sićevo, Niška banja, Niš

Na prodaju lep plac, pored asvaltnog puta, iznad Sićeva, pogodan za voćarstvo ili izgradnju brvnare.Ima lep pogled na krajolike.Struja... više

6.000€ (4 €/m²)

  • 1322m²

Lep, eksluzivan, veliki stan,penthaus, na zadnjem spratu solitera, sa pogle

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lep i uređen stan velike površine, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, tri spavaće i sobe... više

250.000€ (2 083 €/m²)

  • 4 soba
  • 120m²
  • 15/15 spratova

Plac, Gorica 3089m2

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Gorici iznad okretnice u Mokranjčevoj ulici, površine 3089m2 koju čine dve manje parcele. Plac je gradsko građevinsko zemljište,... više

63.646€ (20 €/m²)

  • 3089m²

Novogradnja ,centar , povracaj pdv

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju dupleks, novogradnja, USELJIV, u stambenom objektu PO+PR+IV+PK, sa 11 stambenih jedinica. Nalazi se na odličnoj lokaciji u samom... više

197.400€ (2 100 €/m²)

  • 4 soba
  • 94m²
  • 4/4 spratova

Poljoprivredno zemljište, Šarlinac, 18 ari

Doljevac, Doljevac, Niš

Na prodaju poljoprivredno zemljište u selu Šarlinac, opština Doljevac. Parcela je 18 ari površine i pogodna je za proizvodnju raznih kultura.... više

18.000€ (10 €/m²)

  • 1777m²

Poljoprivredno domaćinstvo u Paligracu

Paligrace, Crveni krst, Niš

Prodaje se aktivno poljoprivredno domaćinstvo u s. Paligrace, dvadesetak kilometara od Niša, na putu za Sokobanju. Domaćinstvo se sastoji od... više

65.000€ (866 €/m²)

  • 75m²
  • Prizemlje

Plac u Novom Selu, 3582m2

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju plac na izlazu iz Novo Sela. Plac je pravilnog pravougaonog oblika uknjižene površine 3582m2. Neposredno do samog placa su svi infrastrukturni... više

260.000€ (72 €/m²)

  • 3582m²

Prodaje se odličan poslovni prostor kod Imidža

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se odličan poslovni prostor u samom centru grada. Prostor se nalazi u prizemlju stambene zgrade površine 66m2 sa centralnim grejanjem.... više

134.000€ (1 942 €/m²)

  • 69m²
  • Prizemlje

Kuća u Popovcu, 300 m2, na 17 ari placa

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u Popovcu, 300 m2, sa pomoćnim objektima, na 17 ari placa., 100.000e. Kuća se nalazi u blizini osnovne škole i sastoji se od... više

100.000€ (333 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje

Lux novogradnja, 3.0, Centar, Penthaus

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran... više

192.900€ (2 411 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 5/5 spratova

Plac, površine 496m2, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 496m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u blizini druge česme i asvaltnog puta sa pogledom... više

8.500€ (17 €/m²)

  • 496m²

Plac 6200m2, Niška banja

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u Niškoj banji, nedaleko od kružnog toka, gradsko građevinsko zemljište, površine 6200m2, širine 66m. Pogodan je za gradnju... više

319.300€ (51 €/m²)

  • 6200m²