Za upit nekretnine na prodaju Nis pronađeno 1298 oglasa

Plac za gradnju, Trošarina

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju lep plac na Trošarini pogodan za izgradnju kuće. Plac je pravougaonog oblika, gradsko građevinsko zemljište,... više

25.000€ (90 €/m²)

  • 277m²

Porodična kuća u Mokranjčevoj sa četiri stambene jedinice, 350m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća sa četiri odvojene stambene jedinice, 350 m2,na placu od 161m2. U prizemlju se nalazi garaža površine 21 m2. Prvi... više

385.000€ (1 100 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi... više

190.100€ (2 604 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 1/7 spratova

Novogradnja, niška pivara, 1.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 46.4 m2. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

86.310€ (1 876 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

Odlično seosko domaćinstvo, kuća 220m2, 2 pomoć. objekta 300 + 100m2, plac

Donja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju prelepo seosko domaćinstvo, izuzetne gradnje u selu Donja Toponica, udaljeno svega 15-tak km od centra Niša. Kuća je u osnovi 110m2,... više

300.000€ (483 €/m²)

  • 620m²
  • Prizemlje

Kuća sa poslovnim i magacinskim prostorom

Popovac, Crveni krst, Niš

Prodaje se kuća u centru Popovca (9 km od centra Niša), sa poslovnim i magacinskim prostorom i izlazom na glavnu ulicu. Nalazi se u blizini... više

135.000€ (346 €/m²)

  • 390m²
  • Prizemlje/3 spratova

Novogradnja, Poslovni prostor, Palilula

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju poslovni prostor sa građevinskom dozvolom, na Paliluli, površine 250m2, na placu od 20,63 ara. Sastoji se od kancelarijskog dela... više

340.000€ (1 360 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje

Super ponuda! Prelep trosoban stan, 83m2 + 2 lođe 12 m2, 4.sprat, kod Tehničk

Tehnički fakultet, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan stan bez većih ulaganja, na top lokaciji u blizini Tehničkih fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi... više

138.000€ (1 452 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju jednoiposobni stan na Trošarini

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposobni stan 39.90 m2. Nalazi se na četvrtom poslednjem spratu zgrade bez lifta. Sastoji se od manjeg ulaznog hodnika, prostrane... više

65.000€ (1 511 €/m²)

  • 1 soba
  • 43m²
  • 4/4 spratova

Plac za gradnju, industrijska zona Sever, kod Aerodroma 5368m2

Ratko Jović, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan plac, gradsko građevinsko zemljište u industrijskoj radnoj zoni Sever, kod Aerodroma, blizu Autoputa. Do placa vodi lokalna... više

250.000€ (46 €/m²)

  • 5368m²

Plac 583 m2, Gabrovačka reka, ispod Stadiona Mašinac

Gabrovačka reka, Palilula, Niš

Na prodaju plac 583 m2, ispod Stadiona Mašinac, izlazi na Čemerničku ulicu. Plac je gradsko građevinsko zemljište, nalazi se u nasaljenom delu,... više

9.745€ (16 €/m²)

  • 583m²

Plac, Gradsko-građevinsko zemljište, Donje Međurovo

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju lep plac u glavnoj ulici u naseljenom delu Donjeg Međurova. Plac se nalazi na samo par kilometara od centra Niša, pogodan za izgradnju... više

120.000€ (40 €/m²)

  • 3000m²